DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

LUDZIE BRONIĄ PEDOFILA: ON JEST ŚWIĘTY, A TE DZIECI, TO PROSTYTUTKI

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

SZOPKA W SĄDZIE

Screenshot_1.jpg

Proboszcz z Ruszowa został oskarżony o molestowanie dziewczynek przygotowujących się do pierwszej komunii świętej. Przed pierwszą rozprawą jego obrońcy twierdzili, że sądzić pedofila może tylko Bóg. Przy drugiej małe ofiary duchownego, nazywali prostytutkami.

To nie sąd i prokuratura są od sądzenia księdza, tylko Bóg – krzyczeli w październiku zebrani przed salą rozpraw obrońcy księdza pedofila. Piotr M. został oskarżony o molestowanie małych dziewczynek, przygotowujących się do przyjęcia sakramentu komunii. Ale jako że mężczyzna jest księdzem, część parafian ciągle twierdzi, że jest też bezkarny.

W sądzie w Zgorzelcu zamiast zwykłej rozprawy pedofila, rozegrała się istna szopka. Tłum zwolenników przestępcy seksualnego wynosił go na ołtarze, odgrażał się sądowi, odmawiał różaniec i śpiewał psalm na korytarzu. Boskiej interwencji jednak zabrakło. Do dziś do śledczych zgłosiło się już 18 kobiet, które również – poza dwoma uczennicami – przekonują, że padły ofiarami księdza.

„Te dzieci to prostytutki”
Szopka powtórzyła się na drugiej rozprawie przeciw księdzu, w środę 13 listopada. Przed salą zebrali się jego zwolennicy, którzy tak jak i poprzednio, przekonywali o świętości i bezkarności Piotra M.

Przepuśćcie świętego, przepuśćcie świętego

– miała krzyczeć zwolenniczka pedofila, podaje zinfo.pl. Inna nazywała niepełnosprawne, molestowane przez księdza dziewczynki… małymi prostytutkami. Później zapewniała, że dzieci zostały opętane przez szatana.

Księdzu Piotrowi M. grozi do 12 lat więzienia. Sprawą zatrzymanego w maju pedofila, zajmuje się także sąd kościelny. Jak na razie duchowny został zawieszony w posłudze kapłańskiej.

Czy księża powinni odpowiadać jak inni przestępcy przed świeckim sądem?

Więcej: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polska/Zgorzelec.-Ludzie-bronia-pedofila.-Ofiary-ksiedza-nazywaja-prostytutkami

 

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: