NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
"Lubią swoje własne towarzystwo. 11 wspólnych cech, które mają osoby bardzo inteligentne"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kolejne stadium antyrosyjskiej paranoi. Uznali Gretę Thunberg za „córkę Putina”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Spiskowa teoria o tzw. Russiagate, w USA coś na kształt kultu religijnego, którego głównymi tubami ewangelizacyjnymi były liberalne media i prominenci Partii Demokratycznej, zbiera krwawe intelektualne żniwo.

Argentyński artysta Andrés Iglesias  namalował w San Francisco, jednym z głównych ośrodków miejskich na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, mural z podobizną Grety Thunberg, dziecka, które zdobyło sławę swoim przejęciem i zaangażowaniem w problematykę zmian klimatycznych, które są gigantycznym zagrożeniem dla całej ludzkości. Obraz ma 18 m. wysokości i 10 m. szerokości, został umieszczony na budynku nieopodal Union Square, jednego z centralnych placów.

Iglesias wykonał mural na zlecenie amerykańskiej organizacji ekologicznej One Atmosphere. Szybko zaczęto jednak węszyć jakieś rosyjskie inklinacje. Armia kesnofobicznych antyrosyjskich szurów w internecie rozpoczęła nagonkę na to pracę Iglesiasa wysuwając kuriozalne supozycje jakoby była ona np. „córką Putina”. Rusofobiczna szajba każe bowiem niektórym dostrzegać jakieś fizyczne podobieństwa pomiędzy prezydentem Federacji Rosyjskiej, a Gretą Thunberg właśnie.

Jeden z internautów napisał nawet na platformie społecznościowej Twitter, że „jest przekonany”, iż Greta Thunberg „jest tak naprawdę córką Putina” i że jest emisariuszką „komuchów” (commies), którzy „przysłali ją by zniszczyć Amerykę i kapitalizm”.

DogePalara@DucadiSpalato

I’m more convinced than ever that Greta Thunberg is really Putin’s daughter and the commies have sent her out to destroy American and capitalism

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze
Ludzie o tym mówią: 29

Temat tak mocno rozgrzał amerykańską opinię publiczną, że głos zaczęły zabierać w tej sprawie nawet renomowane media. Newsweek np. napisał, że internauci są łaskawi się mylić, i że podobieństwo, którego się doszukują wynika zapewne „z szerokiej kości szczękowej”, która jest charakterystyczna dla fizjonomii zarówno Thunberg jak i Putina oraz wspólnych dla nich „dużych niebieskich oczu”.

Sam Iglesias tłumaczy, że podobieństwo, które dostrzegają niektórzy jest niezamierzone. One Atmosphere zgłosiła się do niego z prośbą o wykonanie muralu z podobizną Grety Thunberg, gdyż jej przedstawiciele już wcześniej zetknęli się z jego twórczością i przypadła im ona do gustu. Artysta jest autorem m. in. ulicznego malunku zmarłego aktora Robbiego Williamsa. Wcześniej malował na budynkach także Ninę Simone i Salvadora Dali, ale to było zanim amerykańska opinia publiczna została wytresowana tak, by wszędzie widzieć macki Putina i rosyjskiej bezpieki.

„Greta jest wspaniała i mam nadzieję, że ten mural podkreśli jej przesłanie” – powiedział Iglesias w rozmowie z dziennikarzami SF Gate.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: