NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
ALARM!!! Rozsyłać!!!! MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie...
Dlaczego Billa Gatesa nie można aresztować w Szwajcarii ☀Autor Gabi☀
Niemcy szykują się do wielkiej ofensywy. Będą szczepić nawet po 10 mln ludzi tygodniowo ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Podatek katastralny wchodzi do gry? Ministerstwo odpowiada w sprawie nowego pomysłu ☀Autor Gabi☀
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-) 8.MARCA 2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Katastrofa MH17: opublikowano nagrania rozmów telefonicznych „separatystów” i rosyjskich urzędników związanych z wojną w Donbasie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wspólny zespół śledczy (JIT), który zajmuje się katastrofą samolotu MH17, opublikował zapisy przechwyconych rozmów telefonicznych wysokich rosyjskich urzędników, które wskazują że  nadzorowała przygotowania i zainicjowała wojnę w Donbasie. Poinformował o tym rosyjski portal śledczy „The Insider”.

Zgodnie z opublikowanymi materiałami Moskwa kontrolowała inwazję zarówno w sensie wojskowym (wysyłanie wojsk i przekazywanie broni przez  i ), jak i politycznie (z Moskwy wysłano przywódców „Donieckiej Republiki Ludowej” i „Ługańskiej Republiki Ludowej”). „Wpływ Federacji Rosyjskiej na stworzenie i nadzór nad „Doniecką Republiką Ludową” obejmował kwestie administracyjne, finansowe i wojskowe”. W lipcu 2014 r. władze „Donieckiej Republiki Ludowej” praktycznie codziennie kontaktowały się z przedstawicielami Rosji… Rozmowy odbywały się głównie za pośrednictwem telefonów dostarczonych przez  ” – czytamy w raporcie JIT.

Zespół dochodzeniowy twierdzi, że wszystko to odgrywa ważną rolę w kontekście tego, w jaki sposób na terytorium „Donieckiej Republiki Ludowej” trafiła wyrzutnia rakietowa „Buk”, z której pojawił się w DPR, zestrzelono malezyjskiego Boeinga rejs MH17. Wpływ Kremla na procesy w „Donieckiej Republice Ludowej” potwierdzają liczne przechwycone rozmowy telefoniczne. Przykładem rozmowa lidera „Rady Ministrów Donieckiej Republiki Ludowej” Aleksandra Borodaja z 3 lipca 2014 r., w której mówi on: „No cóż, macie dalekosiężne plany, ale ja nie. Wykonuję rozkazy i chronię interesów tylko jednego państwa – Federacji Rosyjskiej. To właściwie wszystko” – mówi .

Skądinąd, jak wynika z innej jego rozmowy, nie był szczęśliwy, że Kreml polecił mu zostać szefem „Donieckiej Republiki Ludowej”: „Znaczy, mamy tutaj, k…, przejeb… przedsięwzięcie, w cudzysłowie, o znaczeniu państwowym. Dzisiaj będziemy ustanawiać rząd. Jest więc dla ciebie następująca instrukcja, rada – siedzisz cichuteńko, nie wychylasz się, jeśli ktoś dzwoni do ciebie o komentarz, mówisz, że popierasz. Mi, k…, niespodziankę zrobiło miasto Moskwa, wielkości, k…, jeb… karasia. Sierioża, czy wiesz, kto będzie naszym premierem?

– To nie ma znaczenia.

– Dla mnie ma, k…. Ponieważ będę nim ja, k…! A ja, k…, jeb… to wszystko!”.

W innej rozmowie na początku lipca 2014 r. „separatysta” o pseudonimie „Mongoł” poinformował komendanta Makiejewki, że „przybędą ludzie z pełnomocnictwami od ” [Siergiej  – rosyjski minister obrony – red.], wyjaśniając, że ci ludzie „wyrzucą na ch… lokalnych dowódców polowych z ich jednostek” i „moskwianie” przejmą dowodzenie.

JIT opublikował również fragment rozmowy z 18 lipca 2014 roku „separatysty” Mongoła z dowódcą o pseudonimie „Szeryf”: „A dziś my … bezpośrednio … już tydzień … wszystko … do Moskwy, a potem otrzymujemy polecenia.

– I ja również dostaję zespół z Moskwy. Tak samo.

– Ale macie, macie, macie FSB?” Tak?

– Tak

– Mamy GRU. W tym cała różnica.

– Dobrze o tym wiem.”.

JIT zwraca uwagę, że ​​większość „separatystów” konsultowała się z Kremlem za pomocą łączności szyfrowanej, którą dostarczyła FSB. Zdaniem zespołu dochodzeniowego, kluczowe osoby w „Donieckiej Republice Ludowej” regularnie oddzwaniały na „serię” numerów telefonicznych, których pierwsze dziewięć cyfr było takich samych, różniły się tylko dwie ostatnie.

Wiele ujawnionych rozmów telefonicznych pozwala na zorientowanie się, w jaki sposób Kreml politycznie kontrolował wydarzenia w Donbasie. Przykładem rozmowa Władisława Surkowa z Aleksandrem Borodajem, powołany na stanowisko lidera „Donieckiej Republiki Ludowej”. Doradca Putina udziela instrukcji, w jaki sposób należy ułożyć struktury władzy w „Donieckiej Republice Ludowej”.

Opr. TB, https://theins.ru/

fot. UNIAN

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: