NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Francja: dziś strajk generalny służby zdrowia – „Macron wszystko niszczy”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Czwartek 14 listopada jest dniem protestu francuskiej publicznej służby zdrowia. Neoliberalny ekstremista prezydent Emmanuel Macron, wróg wszystkiego co publiczne, w prawie trzy lata doprowadził do upadku szpitali: przekierowuje pieniądze z podatków na rzecz sektora prywatnego i oligarchii. Ok. 80 proc. personelu ma zamiar wziąć dziś udział w strajku przeciw gwałtownie pogarszającym się warunkom pracy i w obronie powszechnej służby zdrowia.

Ludzie muszą czekać na korytarzach, 2019 . lefigaro

Strajki i niepokoje zaczęły się na dobre od protestów szpitalnego pogotowia ratunkowego, w maju. Brak środków zaczął uniemożliwiać normalną pracę i przyjmowanie pacjentów. Strajkowało 268 działów przyjęć szpitali na 650. Do ruchu protestu przystąpili młodzi lekarze, fizjoterapeuci, psycholodzy. Dziś rektorzy szkół medycznych namawiali też studentów do wyjścia na ulicę. Ordynatorzy zrobili „strajk kodowania” – leczą bez pobierania opłat z ubezpieczeń społecznych, co odbija się na finansach szpitali.

Zarządzone przez Macrona oszczędności powodują, że zaczyna poważnie brakować personelu – anestezjologów, geriatrów, radiologów i najbardziej pielęgniarek. W sektorze prywatnym pensje są wyższe. Na razie system kulawo funkcjonuje, dzięki milionom godzin nadliczbowych, ale brak personelu powoduje likwidowanie łóżek, już ok. 800 w tym roku. Ludzie nie rozumieją tych likwidacji, ale nie mamy wyboru – mówią dyrektorzy szpitali. Na zatłoczonych izbach przyjęć dochodzi już do śmierci z powodu niedoczekania pomocy.

„Pacjenci to nie towar, szpital to nie przedsiębiorstwo” – strajk 2019. twitter

Ta sytuacja jest rezultatem polityki budżetowej nastawionej na kierowanie pieniędzy w kierunku podmiotów prywatnych, więc wszyscy czekają na odpowiedź rządu. Administracja obawia się, że personel szpitali połączy się z „żółtymi kamizelkami”. W najbliższy weekend ruch będzie obchodził swoją rocznicę, będą wielkie manifestacje, a 5 grudnia strajk generalny przeciw reformie emerytur, reformie Macrona, na której ludzie oczywiście przegrają. Na razie w Paryżu uformowała się manifestacja z wielkim transparentem „Ratujmy publiczne szpitale”. Rząd ma odpowiedzieć strajkującym w przyszłym tygodniu.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: