DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Aborcja na życzenie i małżeństwa jednopłciowe w zamian za poparcie dla opodatkowania Polaków? Wyborcy PiS tego Kaczyńskiemu nie wybaczą

The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Krwawa koalicja.

Posłanka Razem Magdalena Biejat, zwolenniczka aborcji na życzenie i adopcji dzieci przez pary jednopłciowe, została przewodniczącą sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny. Jej wygrana to zasługa PiS, które jednocześnie zablokowała Grzegorza Brauna z Konfederacji, która domaga się zakazu aborcji.

Zuzanna Dąbrowska@zuzanna_dab

Magdalena Biejat (SLD) wybrana szefową sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny. Wybrana dzięki głosom m. in. niektórych posłów PiS. Kontrkandydatem był Grzegorz Braun z Konfederacji.

Zobacz obraz na Twitterze

Dlaczego PiS zdecydowało się na taki ruch? Okazuje się, że to właśnie Lewica może pomóc PiS przegłosować zniesienie limitu 30-krotności składki ZUS. PiS potrzebuje dodatkowych pieniędzy, by uratować się przed bankructwem w przyszłym roku. Te mają się znaleźć w kieszeniach Polaków, a metodą ich wyciagnięcia jest podnoszenie składek.

– Jesteśmy jeszcze przed dyskusją na klubie, będę namawiać do tego, żebyśmy zagłosowali „za” – powiedziała w TVN24 Marcelina Zawisza z Razem. PiS brakuje głosów, ponieważ Porozumienie Jarosława Gowina zapowiedziało bunt koalicyjny.

Źródło: NaTemat

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: