M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE ZAŁÓŻ WŁASNE KONTO

pobrane (1).png

Aborcja na życzenie i małżeństwa jednopłciowe w zamian za poparcie dla opodatkowania Polaków? Wyborcy PiS tego Kaczyńskiemu nie wybaczą

miejsce-na-reklame.

Krwawa koalicja.

Posłanka Razem Magdalena Biejat, zwolenniczka aborcji na życzenie i adopcji dzieci przez pary jednopłciowe, została przewodniczącą sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny. Jej wygrana to zasługa PiS, które jednocześnie zablokowała Grzegorza Brauna z Konfederacji, która domaga się zakazu aborcji.

Zuzanna Dąbrowska@zuzanna_dab

Magdalena Biejat (SLD) wybrana szefową sejmowej komisji polityki społecznej i rodziny. Wybrana dzięki głosom m. in. niektórych posłów PiS. Kontrkandydatem był Grzegorz Braun z Konfederacji.

Zobacz obraz na Twitterze

Dlaczego PiS zdecydowało się na taki ruch? Okazuje się, że to właśnie Lewica może pomóc PiS przegłosować zniesienie limitu 30-krotności składki ZUS. PiS potrzebuje dodatkowych pieniędzy, by uratować się przed bankructwem w przyszłym roku. Te mają się znaleźć w kieszeniach Polaków, a metodą ich wyciagnięcia jest podnoszenie składek.

– Jesteśmy jeszcze przed dyskusją na klubie, będę namawiać do tego, żebyśmy zagłosowali „za” – powiedziała w TVN24 Marcelina Zawisza z Razem. PiS brakuje głosów, ponieważ Porozumienie Jarosława Gowina zapowiedziało bunt koalicyjny.

Źródło: NaTemat

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

REKLAMA 300 X300.jpg
%d bloggers like this: