NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
32 Przepowiednie / proroctwa dotyczące XXI wieku. wojny , kataklizmy i nie tylko ...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zełenski – pozwolenie na sprzedaż ziemi cudzoziemcom zostanie poddane pod referendum

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Rada Najwyższa między pierwszym a drugim czytaniem ustawy o rynku gruntów rolnych zabezpieczy, żeby tylko ukraińscy obywatele i firmy założone wyłącznie przez Ukraińców mogli kupić ziemię – powiedział Prezydent Wołodymyr Zełenski w wideo opublikowanym na Facebooku.

Zełenski - pozwolenie na sprzedaż ziemi cudzoziemcom zostanie poddane pod referendum

„Między pierwszym a drugim czytaniem aktualny projekt ustawy zostanie zmieniony, aby zagwarantować, że tylko obywatele ukraińscy i ukraińskie firmy założone wyłącznie przez obywateli ukraińskich będą miały prawo sprzedawać i kupować ziemię” – powiedział szef państwa.

Podkreślił, że cudzoziemcy i firmy należące do założycieli cudzoziemców będą uprawnieni do zakupu ukraińskiej ziemi tylko wtedy, gdy „naród ukraiński zgodzi się na to w referendum ukraińskim”.

Zełenski obiecał, że odpowiednia klauzula będzie zawarta w ustawie o rynku nieruchomości.

Zapewnił także, że Rada Najwyższa „w najbliższej przyszłości” opracuje i przyjmie ustawę, która jasno określi rodzaje i mechanizmy referendum.

Jednocześnie prezydent powiedział, że rynek gruntów został już wprowadzony, w szczególności w Polsce i na Białorusi, w Niemczech, Francji, Włoszech, Kanadzie, USA, Japonii, Izraelu, Chinach. Według niego istnieją różne modele tego rynku, w niektórych cudzoziemcy mogą kupować ziemię, w niektórych nie mogą, ale sam rynek istnieje.

„Rada Najwyższa wkrótce rozważy wdrożenie rynku gruntów na Ukrainie. Ostatnie 20 lat manipulowano tymi problemami. Starzy politycy straszyli zwykłych ludzi, siali w głowach wiele mitów, przekonani, że nie da się tego zrobić. I nie dziwicie się, że starzy politycy zaczęli martwić się o ludzi. A może pytanie jest inne? Być może lobbują czyjeś interesy, tych, dla których korzystne jest, aby Ukraińcy nie byli właścicielami ziemi ”- mówi Zełenski.

Przypomnijmy, Rada Najwyższa ds. Polityki Agrarnej i Gruntowej zaleciła, aby Parlament przyjął projekt ustawy „W sprawie poprawek do niektórych aktów ustawodawczych Ukrainy w sprawie obrotu gruntami rolnymi” nr 2178-10. Projekt przewiduje zniesienie zakazu przeniesienia własności gruntów rolnych dla wszystkich form własności od 1 października 2020 r.

Prawo do zakupu gruntów rolnych otrzymają obywatele Ukrainy, wspólnoty terytorialne, państwo, osoby prawne na Ukrainie.

zrodlo:ukrinform.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: