NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze: Nowy minister obrony Izraela ostrzega bojowników Gazy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

JEROZOLIMA (AP) – Najnowsze informacje o nowej eskalacji między Izraelem a Gazą (zawsze lokalnie):

10:20

Nowy minister obrony Izraela twierdzi, że kraj ten nie zawahałby się zaatakować większej liczby bojowników w Gazie.

Komentarze Naftalego Bennetta w środę były jego pierwszymi jako nowy minister obrony Izraela.

Mówi, że Izrael wysyła jasne przesłanie do swoich wrogów: „Ktokolwiek planuje nas utrudnić w ciągu dnia, nigdy nie będzie bezpieczny, aby przetrwać noc”.

Wiadomość przychodzi dzień po strajku przed świtem, w którym zginął starszy dowódca islamskiego dżihadu w Gazie i wystrzelił setki rakiet wystrzelonych w kierunku Izraela, najcięższe walki od miesięcy między Izraelem a wspieraną przez Iran grupą bojowników, która jest nawet bardziej twarda niż linia Gazy Władcy Hamasu.

Bennett objął urząd we wtorek, aby wzmocnić bazę polityczną premiera Benjamina Netanjahu. Bennett od dawna opowiada się za ostrzejszymi działaniami przeciwko palestyńskim bojownikom.

___

10:15

Ministerstwo Zdrowia Gazy mówi, że czterech Palestyńczyków zginęło w izraelskich nalotach w enklawie przybrzeżnej.

Ostatnie zabójstwa podniosły w środę ogólną liczbę ofiar śmiertelnych do 16, w większości bojowników.

Dziesięciu Palestyńczyków zostało zabitych w Strefie Gazy, gdy ostatnia runda przemocy wybuchła wcześnie we wtorek po izraelskim ataku powietrznym w chatce domu starszego dowódcy islamskiego dżihadu, zabijając go wraz z żoną.

Ministerstwo mówi również, że 50 Palestyńczyków zostało rannych od wtorku.

___

9:05

Przedstawiciele Gazy twierdzą, że nowe naloty w Izraelu zabiły dwóch bojowników, podnosząc liczbę ofiar śmiertelnych do 12 od czasu ostatniej eskalacji.

Islamski dżihad twierdzi, że dwóch jego myśliwców było atakowanych w środę, gdy wznowiono ostrzał rakietowy do Izraela wraz z odwetem Izraela po krótkim nocnym zastoju. Niemal wszystkie ofiary to członkowie Islamskiego Dżihadu.

Wojsko twierdzi, że od wtorku wystrzelono około 220 rakiet po strajku Izraela, w którym zginął starszy dowódca islamskiego dżihadu.

To najcięższa walka od miesięcy między Izraelem a wspieraną przez Iran grupą bojowników, która jest jeszcze bardziej twarda niż władcy Hamasu w Gazie.

Ale Hamas jeszcze nie dołączył do walki, możliwy znak, że walka może być krótka. Z ekonomią Gazy w strzępach Hamas wydaje się nie mieć ochoty na kolejną rundę walki.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: