NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
"Lubią swoje własne towarzystwo. 11 wspólnych cech, które mają osoby bardzo inteligentne"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„To absurd, że miliarderzy w ogóle istnieją”. Bernie Sanders zwrócił wpłatę uzyskaną od amerykańskiej burżujki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Senator Bernie Sanders, który ponownie ubiega się o nominację Partii Demokratycznej do wyścigu o fotel prezydenta USA w 2020 r. odmówił przyjęcia dotacji na własną kampanię od żony znanego jankeskiego oligarchy. Socjaldemokrata ze stanu Vermont konsekwentnie odmawia przyjmowania darowizn od możnych.

W kontekście amerykańskiego życia politycznego jest to niezwykle istotna kwestia. Jedną z zasadniczych osi sporu pomiędzy lewicowymi progresywistami z jednej strony, a liberałami i konserwatystami z drugiej jest kwestia darczyńców, którzy otaczają kandydatów i przedkładają ich sztabom gigantyczne sumy pieniędzy. Jest to jedna z dźwigni zepsucia tamtejszego życia publicznego i formą oficjalnej korupcji. Tamtejsi lewicowi komentatorzy i dziennikarze od dekad tłumaczą, iż ten mechanizm służy faktycznej kontroli władzy wykonawczej (w USA prezydent jest szefem rządu) przez koncerny, głównie zbrojeniowe, farmaceutyczne i ubezpieczeniowe. Wynikiem tego z kolei jest choćby brak systemu służby zdrowia, czy niemożność odwrotu od imperialistycznej polityki zagranicznej polegającej na ciągłych wojnach.

Noam Chomsky w wywiadzie dla BBC, zrzut ekranu z klipu umieszczonego na YouTube.

Noam Chomsky, znany lewicowy językoznawca i analityk w wywiadzie udzielonym BBC w 2017 r. określił kwestię dotacji jako zasadniczą i faktycznie określającą wynik wyborów.

„Jeśli spojrzeć na strukturę wpłat na konta kampanii kandydatów obu partii, to tylko ten prosty przegląd i porównanie stwarzają prognostyk o bardzo wysokim stopniu prawdopodobieństwa; innymi słowy – od tego zależy kto wygra wybory” – konstatuje Chomsky w rozmowie z Evanem Daviesem w programie Newsnight.

Bernie Sanders zauważa ten problem i wielokrotnie zwracał na to uwagę nie tylko w trakcie kampanii poprzedzającej prawybory przed nominacją na kandydatów na prezydenta, ale w ogóle w swojej działalności politycznej i traktuje tę kwestię bardzo pryncypialnie. Udowodnił to m. in. zwracając 470 dol., które otrzymał pod koniec ubiegłego tygodnia od Marty Hall, małżonki technologicznego magnata Davida Halla (szef koncernu Velodyne LIDAR z siedzibą w Dolinie Krzemowej).

Hall byłą wyraźnie niezadowolona z decyzji Sandersa. W wypowiedzi dla magazynu Forbes, który jest czymś na kształt biuletynu międzynarodowej burżuazji, nie kryła niesmaku.

„Jestem rozczarowana [tym postępowaniem Sandersa – przyp. red.] (…) Nie rozumiem dlaczego w ten sposób postąpiono. To absurd” – stwierdza Hall.

Na portalu społecznościowym Twitter odpowiedzieli jej fani Sandersa. Profil People for Bernie (ang. lud z Berniem) pojawił się wpis o następującej treści: „To absurd, że miliarderzy w ogóle istnieją”.

People for Bernie

@People4Bernie

„Hall is not pleased. 'I think it’s disappointing,' she says. 'I don’t understand why they would do that. That’s ridiculous.'” https://www.forbes.com/sites/michelatindera/2019/11/12/one-billionaires-spouse-donated-to-bernie-sanders-hes-returning-the-check/ 

A Billionaire’s Spouse Donated To Bernie Sanders. He’s Returning The Check.

“I don’t understand why they would do that,” says Marta Thoma Hall. “That’s ridiculous.”

forbes.com

People for Bernie

@People4Bernie

What’s ridiculous is billionaires existing.

Ludzie o tym mówią: 16

Amerykański lewicowy portal Common Dreams donosi, iż o wpłacie Marty Hall na rzecz kampanii Sandersa jego służby prasowe dowiedziały się właśnie od dziennikarzy Forbesa, którzy zainteresowali się reakcją sztabu tego polityka jak i jego samego. „Dziękujemy za informację, zwracamy p. Hall całą sumę” -taka była pełna treść informacji zwrotnej.

Warto w tym kontekście przypomnieć słowa Sandersa z września br. W rozmowie z dziennikarzem The New York Times Thomasem Kaplanem powiedział m. in.: „Sądzę, że miliarderzy nie powinni w ogóle istnieć (…) Dość już tego. Zabierzemy się w końcu za miliarderów, obniżymy poziom nierówności w Ameryce i powstrzymamy to przepoczwarzanie się demokracji w skorumpowaną oligarchię”.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: