NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szczyt minął: główne obawy Rosjan zostały nazwane

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Hosef Eskimos

Niech żyje w nas pamięć o naszych wielkich przodkach. Chwała Lechitom.  Śmierć naszym wrogom. Cedynia 972 rok. Niemcy dostali łomot.

Niesprawiedliwość społeczna, niższe dochody i perspektywa utraty bezpłatnej medycyny najbardziej przerażają Rosjan – pokazały to najnowsze badania VTsIOM. Ponadto 39% respondentów, z których ponad połowa to młodzi ludzie, obawia się „zamieszek w kraju spowodowanych protestami”.

Główne obawy Rosjan zwane VTsIOM . Według RBC, którego właścicielem jest Grigorij Berezkin , największe obawy obywateli tego kraju są spowodowane niesprawiedliwością społeczną, niższymi dochodami i możliwym zanikaniem medycyny państwowej.

Socjologowie przeprowadzili wywiady z ludźmi 31 października – badanie uwzględnia opinię 1,8 tys. Rosjan w wieku powyżej 18 lat. Respondentów zapytano, jak oceniają prawdopodobieństwo wystąpienia różnych problemów życiowych.

Troska o problemy gospodarcze stała się nieco niższa niż w ubiegłym roku. 63% uczestników badania martwi się ryzykiem niższych dochodów, udział tego strachu zmniejszył się o 5%.

Wzrost niesprawiedliwości społecznej przeraża 68% respondentów – to o 4% mniej niż w styczniu tego roku. I najczęściej martwią się tym ludzie starszego pokolenia – od 35 do 60 lat.

Młodzi ludzie są bardziej zaniepokojeni zamieszkami w kraju wywołanymi protestami – ten strach wywołało 56% respondentów w wieku od 18 do 24 lat. Starsze pokolenia mniej się tego boją – tylko jedna trzecia osób w wieku powyżej 40 lat martwi się tym.

58% Rosjan obawia się odmowy bezpłatnej opieki medycznej – wzrost o 3% od początku 2019 r. Znacznie mniej osób zaczęło obawiać się wzrostu cen żywności – jeśli w styczniu obawiało się tego 70% respondentów, obecnie tylko 58% Rosjan. Co najmniej obywatele rosyjscy obawiają się możliwego zaostrzenia na arenie międzynarodowej – co piąty – a także utraty miejsc pracy i zwiększonej przestępczości (odpowiednio 35% i 36%).

Ogólnie rzecz biorąc, socjologowie zauważyli spadek lęku w kraju. Szczyt niepokoju nastąpił wiosną i latem.

Ponadto badacze byli zaskoczeni obawami młodych ludzi. „Rysują scenariusze o apokaliptycznej naturze” i jak dotąd naukowcy nie mają na to wytłumaczenia.

Ekonomiczne obawy Rosjan o spadek dochodów są zrozumiałe. W ubiegłym roku realne dochody spadły o 0,2%, ale później Rosstat ponownie oszacował i wskazał wzrost o 0,1%. W 2017 r. Był to spadek o 1,2%, w 2016 r. Wskaźnik spadł o 5,8% w ujęciu realnym, w 2015 r. – o 3,2%, aw 2014 r. – o 0,7% .

Jednocześnie w zeszłym tygodniu agencja statystyczna podała, że ​​realny dochód do dyspozycji minus obowiązkowe płatności i skorygowany o inflację w trzecim kwartale wzrósł o 3%, ale jeśli liczyć od stycznia do września, jest to wzrost czysto nominalny – tylko 0,2%.

Sami urzędnicy nie liczą na wzrost wskaźnika. Według oficjalnej prognozy Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego na 2019 r. Realne dochody ludności mogą wzrosnąć o 0,1% na koniec roku, wynagrodzenia – o półtora procenta. Jednocześnie w 2020 r. Spodziewany jest wzrost realnych dochodów w regionie o półtora procenta.

Pod koniec października socjologowie stwierdzili, że główne obawy Rosjan pozostały niezmienione od 1994 r .: choroba i śmierć bliskich, groźba nowej wojny i arbitralność władz. Ponadto liczba przerażających obywateli podwoiła się w ciągu roku – z 21% w 2017 r. Do 41% w 2018 r.

W marcu 2019 r. Fundacja Opinii Publicznej zapytała również Rosjan o obawy. Następnie lista zawierała obawy dotyczące dzieci i wnuków – ponad 50%, własne zdrowie – 35%, z powodu braku pieniędzy – 45%, a także ataki terrorystyczne (16%) i niepewność przyszłości (15%).

W maju socjologowie ustalili również najczęstsze osobiste obawy obywateli kraju. W ankiecie wzięło udział około 1600 osób. Przyznali, że najbardziej boją się ciemności, owadów i psów.

Kierownik wydziału psychologii medycznej w Centrum Naukowym Zdrowia Psychicznego Rosyjskiej Akademii Nauk Medycznych Siergiej Enikolopow nazwał te obawy głębokimi lub instynktownymi. „To pochodzi z naszego starożytnego pochodzenia. Strach przed ciemnymi, niebezpiecznymi zwierzętami, owadami, wszystkie te lęki są absolutnie naturalne, ewolucyjnie konieczne. I w tym sensie okazuje się, że nie różnimy się od naszych starożytnych przodków. Ale na przykład zniknął strach przed piorunami i piorunami, ponieważ przestaliśmy mieszkać na otwartej przestrzeni – podsumował specjalista.

Newspaper.Ru

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: