NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

LITWA: HUSARIA UŚWIETNIŁA OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI W TROKACH

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Msza święta, przemarsz ulicami miasta, pokazy husarskie i koncert patriotyczny uświetniły w niedzielę obchody Święta Niepodległości Polski w Trokach – dawnej stolicy Litwy położonej 20 km od Wilna.

Uroczystości w Trokach rozpoczęły się w godzinach porannych od złożenia kwiatów w polskiej kwaterze wojennej na cmentarzu w Trokach. Następnie w trockiej Bazylice Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny została odprawiona msza święta, po której spod świątyni ulicami miasta ruszył uroczysty pochód. Na jego czele jechali husarze z Podlaskiej Chorągwi Husarii. Pod miejscowym Pałacem Kultury husaria zaprezentowała pokaz musztry na koniach oraz walkę na szable. Ostatnim punktem obchodów był uroczysty koncert w Pałacu Kultury, na którym zabrzmiały pieśni patriotyczne oraz wiersze recytowane przez zwycięzców konkursu recytatorskiego, który odbył się w gimnazjum im. Longina Komołowskiego w Połukniu.

Na trockich obchodach Święta Niepodległości Polski zjawili się przedstawiciele miejscowych władz na czele z mer rejonu trockiego Editą Rudelienė i wicemer Marią Pucz. W rejonie trockim Polacy stanowią około 30 proc. ludności.

Organizatorem obchodów wspólnie z Pałacem Kultury był Trocki Oddział Rejonowy Związku Polaków na Litwie (ZPL), któremu przewodniczy Jarosław Narkiewicz, poseł litewskiego Sejmu i minister transportu Litwy. Jak powiedział on Polskiej Agencji Prasowej, obchody święta 11 listopada odbywają się w Trokach od lat, lecz w tym roku postanowiono je upowszechnić – stąd pomysł pochodu z udziałem husarii.

„Polska tu kiedyś była, a dla mnie jest również teraz” – powiedział PAP dyrektor Pałacu Kultury w Trokach Edward Kiejzik. Jak się wyraził „Polska to nasze działania, myśli i obowiązki”.

 

Kresy.pl / L24.lt / PAP

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: