NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niepewność co do rozmów handlowych między USA i Chinami powoduje, że notowania spadają

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NEW YORK (AP) – Zapasy spadają w poniedziałek na Wall Street, ponieważ inwestorzy ważą mieszane sygnały o stanie rozmów handlowych USA z Chinami.

Pod koniec ubiegłego tygodnia chińscy urzędnicy powiedzieli, że obie strony zgodziły się na zniesienie ceł, jeśli rozmowy handlowe będą postępować. Ale w sobotę prezydent Donald Trump powiedział, że doniesienia o tym, jak daleko USA chcą cofnąć taryfy, były „niepoprawne”. Inwestorzy mają nadzieję, że największe gospodarki świata mogą poczynić wystarczające postępy, aby uniknąć kolejnej rundy taryf, która wejdzie w życie w przyszłym miesiącu.

Firmy opieki zdrowotnej doprowadziły spadek. Johnson & Johnson spadł o 1%.

Banki również znacznie spadły. BB&T straciło 1%.

Rynki obligacji są zamknięte na święto Dnia Weterana. Rentowność 10-letniego Skarbu Państwa wzrosła do 1,93% pod koniec piątku.

Zapasy technologiczne również spadły. Qualcomm spadł o 2%. Sektor jest wrażliwy na zmiany w polityce handlowej, ponieważ wiele firm polega na Chinach w zakresie sprzedaży i łańcuchów dostaw.

Inwestorzy zajęli więcej pozycji obronnych. Zapasy nieruchomości utrzymały się lepiej niż reszta rynku. Firmy w tych sektorach są uważane za bezpieczniejsze inwestycje, gdy zagrożony jest wzrost gospodarczy.

Rynek pozostaje jak dotąd wyższy w czwartym kwartale. Nadzieje na zawarcie umowy handlowej, a także solidne raporty ekonomiczne i zyski przedsiębiorstw, podsyciły wzrost od początku października.

Indeks S&P 500 odnotował zyski przez pięć prostych tygodni. W piątek osiągnął rekordowy poziom.

UTRZYMANIE WYNIKÓW: Indeks S&P 500 spadł o 0,3% od godziny 12:05 Czas wschodni. Średnia przemysłowa Dow Jones spadła o 33 punkty, czyli o 0,1%, do 27.649. Nasdaq spadł o 0,3%. Indeks akcji mniejszych spółek Russell 2000 spadł o 0,5%.

TYDZIEŃ TYGODNIOWY: Inwestorzy będą uważnie obserwować wszelkie wydarzenia w rozmowach handlowych między USA a Chinami w tym tygodniu, gdy zbliża się ostatni sezon zysków korporacyjnych. Według FactSet prawie 90% firm z S&P 500 zgłosiło wyniki.

Będzie to względnie spokojny tydzień dla danych ekonomicznych.

Departament Pracy przedstawi dane za październik dotyczące wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych w środę oraz wskaźnika cen producentów w czwartek. Departament Handlu poda dane sprzedaży detalicznej za październik w piątek.

ROZDZIAŁ DEAL: Walgreens Boots Alliance wzrósł o 5,9% po tym, jak Bloomberg poinformował, że gigant private equity KKR jest zainteresowany kupnem sieci drogerii. Doniesienia medialne podsyciły od zeszłego tygodnia spekulacje na temat potencjalnej sprzedaży Walgreens.

OGRANICZENIA: Spadły rynki azjatyckie. Hang Seng w Hongkongu spadł o 2,6% w miarę nasilania się protestów. W mieście wzrosła niepewność po ponad pięciu miesiącach protestów, które rozpoczęły się walką o ustawę o ekstradycji, która rozszerzyła się na żądania większej demokracji i odpowiedzialności policji.

Indeks Shanghai Composite w Chinach spadł o 1,8%.

Spadły również rynki europejskie. Brytyjski indeks FTSE 100 stracił 1,2% po tym, jak funt osiągnął najwyższy tydzień w wysokości 1,2880 USD. Akcje w Wielkiej Brytanii często zmieniają się w stosunku do funta, ponieważ wiele spółek notowanych na indeksie to firmy międzynarodowe, więc wyższa waluta mogłaby wpłynąć na eksport i zmniejszyć ich zyski.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: