NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"? ☀Autor Gabi☀
PIS - KUPUJE CZOŁGI US ARMY Z DEMOBILU JAKO PODSTAWOWY CZOŁG ARMI POLSKIEJ - SZOK !
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
Kupujesz mięso w Biedronce lub Lidlu? Jest ostrzeżenie GIS ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:3 wybuchy uderzyły w syryjskie miasto w pobliżu granicy z Turcją, 6 zabitych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DAMASKUS, Syria (AP) – Trzy bomby samochodowe wybuchły w poniedziałek w północno-wschodnim syryjskim mieście Qamishli w pobliżu granicy z Turcją, zabijając co najmniej sześć osób, podczas gdy ksiądz został zastrzelony w pobliżu przez ekstremistów, media państwowe i działaczy .

Północna Syria została dotknięta kilkoma eksplozjami, które zabiły i zraniły dziesiątki osób w ciągu ostatniego miesiąca. To dlatego, że Turcja rozpoczęła operację wojskową przeciwko bojownikom kurdyjskim po decyzji prezydenta Donalda Trumpa o wycofaniu się z północno-wschodniej Syrii.

Raporty o eksplozjach podały różne liczby ofiar, co nie jest rzadkością w bezpośrednim następstwie tego rodzaju ataku.

Państwowa agencja informacyjna Syrii SANA, która ma reporterów w Qamishli, powiedziała, że ​​wybuchy wywołały bomby samochodowe. Powiedział, że zabili co najmniej trzy osoby i ranili około 20 osób. Powiedział, że dwa wybuchy wybuchły na handlowej ulicy, podczas gdy trzecia znajdowała się w pobliżu hotelu.

Kurdyjska agencja informacyjna Hawar powiedziała, że ​​wybuchy zabiły sześć osób i zraniły 21. Podobno dwie eksplozje trafiły na rynek.

Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka z siedzibą w Wielkiej Brytanii, monitor wojny opozycyjnej, poinformowało, że sześć osób zginęło, a 22 zostały ranne tylko w dwóch wybuchach.

Według Hawara i obserwatorium w innym miejscu w północno-wschodniej Syrii nieznani strzelcy zastrzelili ormiańskiego księdza katolickiego i jego ojca, gdy jechali z Qamishli do miasta Hasakeh.

Grupa Państw Islamskich poniosła odpowiedzialność za zabójstwo, mówiąc, że wojownik zastrzelił dwóch księży. Powiązana z IS agencja informacyjna Aamaq zamieściła kopię dowodu osobistego księdza z jego zdjęciem i imieniem.

IS prześladowało chrześcijan i przesiedliło dziesiątki tysięcy z nich, rządząc dużymi częściami Iraku i Syrii. Ekstremiści stracili w marcu ostatni obszar ziemi we wschodniej Syrii, oznaczając koniec ich tak zwanego kalifatu.

Chrześcijanie stanowili około 10% przedwojennej populacji Syrii (23 miliony), która współistniała z muzułmańską większością i cieszyła się swobodą wyznania pod rządami prezydenta Syrii Baszara Assada. Większość wyjechała do Europy w ciągu ostatnich 20 lat, a ich lot znacznie przyspieszył od początku obecnego konfliktu.

Wcześniej tego dnia Rosja Today nadała wywiad z Assadem, który powiedział, że jego siły wkrótce odzyskają kontrolę nad ostatnią główną twierdzą rebeliantów w północno-zachodniej prowincji Idlib.

Assad powiedział w wywiadzie, że dają cywilom trochę czasu na opuszczenie obszaru, który jest zdominowany przez bojowników powiązanych z Al-Kaidą.

Na początku tego roku wojska syryjskie rozpoczęły czteromiesięczną ofensywę na prowincję, zmuszając setki tysięcy cywilów do ucieczki z domów i zdobycia ważnego miasta Khan Sheikhoun oraz kilku innych wiosek i miasteczek.

Zawieszenie broni zatrzymało ofensywę rządową na Idlibie pod koniec sierpnia, ale w ostatnich dniach działacze opozycji zgłosili ostrzał i naloty w okolicy.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: