NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Partie brytyjskie atakują rywalizujące ze sobą plany wydatków w feud wyborczym

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

LONDYN (AP) – największe partie polityczne w Wielkiej Brytanii wypowiedziały się w niedzielę z zarzutami lekkomyślności finansowej, walcząc o zdobycie zaufania wyborców do gospodarki przed wyborami z 12 grudnia.

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson, po prawej, i lider Partii Pracy Jeremy Corbyn przygotowują się do złożenia wieńców podczas ceremonii Niedzieli Pamięci w Cenotaph w Whitehall w Londynie, niedziela, 10 listopada 2019 r. Każdego roku odbywa się niedziela Pamięci służyć mężczyznom i kobietom, którzy walczyli w poprzednich konfliktach zbrojnych. (AP Photo / Matt Dunham

Główna opozycyjna Partia Pracy oskarżyła rządzących konserwatystów o rozpowszechnianie fałszywych wiadomości z przyciągającym wzrok twierdzeniem, że przyrzeczenia wydatków na pracę będą kosztować 1,2 biliona funtów (1,5 biliona dolarów) w ciągu pięciu lat.

Liczba ta opiera się na założeniu, że rząd laburzystów wdrożyłby zasadniczo każdą przyjętą politykę. Partia Pracy twierdzi, że nie wszystkie te obietnice zostaną złożone na oficjalnej platformie wyborczej.

Rzecznik ekonomii pracy John McDonnell powiedział, że konserwatywna postać była „niekompetentną mieszanką obalonych szacunków i złej matematyki”.

Szef skarbu, Sajid Javid, stał przy szacunkach, mówiąc, że propozycje Labour były „absolutnie lekkomyślne”.

Ze swojej strony konserwatyści porzucili dziesięcioletnie zaangażowanie w ograniczanie wydatków rządowych, obiecując zainwestować więcej pieniędzy w ochronę zdrowia, policję i infrastrukturę. Partia twierdzi, że może poluzować sznurki, ponieważ gospodarka jest wreszcie stabilna, 11 lat po globalnym kryzysie finansowym w 2008 r. – roszczenie kwestionowane przez przeciwników.

„Zmieniliśmy reguły podatkowe”, powiedział Javid dla BBC. „Ze względu na ciężką pracę Brytyjczyków w ciągu ostatnich 10 lat nasza gospodarka jest znacznie silniejsza. Z niecierpliwością czekamy na dekadę odnowienia i dzięki temu możemy pozwolić sobie na więcej inwestycji. ”

Wielu ekonomistów ostrzega, że ​​opuszczenie Wielkiej Brytanii przez Unię Europejską, niezależnie od warunków rozwodu, zahamuje wzrost gospodarczy Wielkiej Brytanii, ponieważ przyniesie nowe przeszkody w handlu z blokiem, który jest największym partnerem handlowym Wielkiej Brytanii.

Ponad trzy lata po tym, jak Brytyjczycy zdecydowanie zagłosowali za wyjściem z UE, data i warunki jej wyjazdu wciąż są w powietrzu. Gdy brytyjscy politycy są w impasie, UE wyznaczyła nowy termin Brexitu na 31 stycznia, a niektórzy urzędnicy UE ostrzegają, że może to być ich ostatnie przedłużenie.

Według ostatniego znaku, że niepewność Brexitu destabilizuje kraj, agencja ratingowa Moody’s obniżyła perspektywę Wielkiej Brytanii ze stabilnej na negatywną w piątek.

Moody powiedział, że Brexit spowodował „bezwładność, a czasami paraliż”, co podważyło siłę instytucjonalną Wielkiej Brytanii, i powiedział, że gospodarka Wielkiej Brytanii może być „bardziej podatna na wstrząsy niż wcześniej zakładano”.

Johnson naciskał na grudniowe wybory – które odbyły się ponad dwa lata wcześniej – w nadziei na przełamanie politycznego impasu Wielkiej Brytanii w sprawie Brexitu.

Do zdobycia jest wszystkie 650 miejsc w Izbie Gmin. Johnson mówi, że jeśli wyborcy dadzą konserwatystom większość, „doprowadzi Brexit do końca” i wyjmie Wielką Brytanię z Unii Europejskiej w nowym terminie 31 stycznia.

Partia Pracy twierdzi, że wynegocjuje nową umowę rozwodową z UE, a następnie pozwoli wyborcom zdecydować, czy odejdą na tych warunkach, a pozostaną w bloku.

Centrystyczni Liberalni Demokraci, którzy chcą anulować Brexit, oraz Partia Brexit, która opowiada się za wyjściem bez porozumienia, próbują zdobyć wyborców po przeciwnych stronach podziału Brexitu.

Tymczasem rząd nadal napotyka pytania o niepublikowany raport parlamentarny o rzekomej ingerencji Rosji w politykę Wielkiej Brytanii. Raport Komisji Wywiadu i Bezpieczeństwa Parlamentu wymaga zgody rządu, zanim zostanie opublikowany.

Partia Pracy oskarżyła rząd o nieujawnienie raportu, ponieważ doprowadziłoby to do innych pytań dotyczących powiązań między Rosją a kampanią opuszczenia UE w 2016 r., Której przewodził Johnson.

Gazeta Sunday Times podała, że ​​raport wymienia także bogatych Rosjan, którzy przekazali darowiznę na rzecz Partii Konserwatywnej, co byłoby kłopotliwe dla partii Johnsona.

Przewodniczący komitetu Dominic Grieve oskarżył rząd o „posiedzenie w sprawie raportu”. Konserwatywni ustawodawcy i były szef wywiadu MI5 przyłączyli się do wezwań do opublikowania raportu.

Rząd twierdzi, że raport nie przeszedł jeszcze procesu rozliczeniowego niezbędnego do publikacji.

Sekretarz transportu Grant Shapps powiedział, że nie można go opublikować podczas pięciotygodniowej kampanii wyborczej w Wielkiej Brytanii, ponieważ przepisy wyborcze oznaczają, że rząd „nie może publikować rzeczy, które w jakikolwiek sposób są kontrowersyjne”.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: