NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Protestujący w Hongkongu niszczy stację metra, burzy centrum handlowe

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

HONG KONG (AP) – Policja zwolniła gaz łzawiący, a protestujący wybili niedzielę w centrum handlowym w niedzielę podczas antyrządowych demonstracji w całym Hongkongu z powodu gniewu z powodu śmierci aktywisty studenckiego i aresztowania prodemokratycznych prawodawców.

Pełny zasięg:  Hongkong

Hongkong jest w szóstym miesiącu protestów, które rozpoczęły się w czerwcu w związku z proponowaną ustawą o ekstradycji i rozszerzyły się na żądania większej demokracji i innych skarg. Aktywiści narzekają, że rząd niszczy autonomię i obiecane swobody obywatelskie w zachodnim stylu, kiedy ta była brytyjska kolonia powróciła do Chin w 1997 roku.

Policja w zielonych mundurach z hełmami i tarczami do zamieszek strzelała gazem łzawiącym, aby oczyścić ulice w Tsuen Wan na północnym zachodzie, po ściganiu protestujących w centrum handlowym Citywalk w dzielnicy. Oficerowie przeszli czteropasmową ulicą ramię w ramię, strzelając przed nimi salwami gazu łzawiącego.

Protestujący rozpoczęli mały pożar z gruzami na ulicy. Gazeta Apple Daily doniosła, że zabrano czterech mężczyzn i jedną kobietę podejrzaną o niszczenie sklepów w Tsuen Wan.

W Sha Tin na północnym wschodzie władze zamknęły stację metra po tym, jak protestujący wybili okna i uszkodzili automat biletowy. Reporterzy widzieli, jak policja aresztowała trzech mężczyzn w kompleksie mieszkalnym w innym miejscu w Sha Tin, ale powód nie był jasny.

W Tuen Mun na północnym zachodzie około trzech tuzinów ludzi ubranych na czarno, symbolicznych kolorów protestów, szturmowało centrum handlowe.

Większość była spokojna, ale jeden używał klubu do wybijania okien, podczas gdy inni przewracali stoliki w restauracji. Widzowie na ulicy na zewnątrz krzyczeli „karaluchy!” Na policję.

W centrum handlowym Festival Walk w Kowloon Tong reporterzy widzieli mężczyznę leżącego na publicznym przejściu obok małej kałuży krwi z stojącą nad nim policją. Jego stan i przyczyna możliwych obrażeń były niejasne.

Między policją a kupującymi odbywały się krótkie mecze z popychaniem, niektórzy z nich w geście buntu podnieśli pięści w powietrze. Policja wypuściła spray pieprzowy w centrum handlowym.

W oświadczeniu rządu stwierdzono, że jedna osoba aresztowana w Kowloon Tong uciekła przed policją z powodu zgiełku wywołanego przez protestujących.

Aktywiści domagają się dymisji na wpół autonomicznego przywódcy chińskiego terytorium, dyrektora generalnego Carrie Lam.

Protesty przyczyniły się do zmniejszenia presji na gospodarkę Hongkongu. Już zmagał się ze spadkiem globalnego wzrostu gospodarczego i wojną celną USA-Chin.

Terytorium 7,5 mln osób wpadło w pierwszą recesję od czasu światowego kryzysu finansowego po działalności gospodarczej skurczyło się o 3,2% w kwartale kończącym się we wrześniu.

W sobotę policja ogłosiła aresztowanie sześciu prawodawców pod zarzutem utrudniania lokalnemu zgromadzeniu podczas hałaśliwego spotkania 11 maja w sprawie projektu ustawy o ekstradycji. Wszyscy zostali zwolnieni za kaucją.

Tymczasem protestujący opłakiwali śmierć w piątek śmierć studenta uniwersytetu, Chowa Tsz-Loka, który spadł z parkingu, gdy policja wystrzeliła w protestujących gaz łzawiący.

Okoliczności śmierci są niejasne, ale wielu oskarża policję o stosowanie taktyk ciężkich, w tym powszechne stosowanie gazu łzawiącego i aerozolu pieprzowego. Policja odmówiła popychania 22-letniego studenta podczas incydentu w zeszły poniedziałek lub opóźniania leczenia w nagłych wypadkach.

Terytorium przygotowuje się do wyborów do rady okręgowej 24 listopada, które są postrzegane jako miara nastrojów społecznych wobec rządu.

Pro-demokratyczni ustawodawcy oskarżają rząd o próbę sprowokowania przemocy w celu uzasadnienia odwołania lub przełożenia wyborów.

W piątek wybuchła przemoc, gdy protestanci wyszli na ulice po wydarzeniach upamiętniających ucznia w wielu miejscach.

Od początku ruchu protestacyjnego aresztowano ponad 3300 osób.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: