NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
ALARM!!! Rozsyłać!!!! MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie...
Dlaczego Billa Gatesa nie można aresztować w Szwajcarii ☀Autor Gabi☀
Niemcy szykują się do wielkiej ofensywy. Będą szczepić nawet po 10 mln ludzi tygodniowo ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-) 8.MARCA 2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Łącza Rosji” doradcy Johnsona powinny dotyczyć Australii: brytyjskiego parlamentarzysty

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Londyn:  Australia, USA i reszta krajów Five Eyes powinny być „bardzo zaniepokojone” tym, że szef personelu premiera Borisa Johnsona uzyskuje dostęp do ściśle tajnego wywiadu, ostrzegł brytyjski poseł.

Poświadczenie bezpieczeństwa Dominika Cummingsa zostało poddane kontroli w brytyjskiej prasie, po doniesieniach, że został „sprawdzony” lub otrzymał najwyższy status bezpieczeństwa, umożliwiając mu dostęp do najwyższych poziomów inteligencji.

Dominic Cummings, specjalny doradca Borisa Johnsona i były obrońca kampanii „Leave” przybywa na 10 Downing St.
Specjalny doradca Borisa Johnsona i były obrońca kampanii „Leave” Dominic Cummings przybywa na 10 Downing St. CREDIT: AP

Doniesiono również, że urzędnicy odmawiają Cummingsowi tajnego materiału ze względu na czas, jaki spędził w Rosji w wieku 20 lat, kiedy to miał utrzymywać relacje z wybitnymi poplecznikami prezydenta Rosji Władimira Putina.

Downing Street powiedział, że nie skomentował poświadczenia bezpieczeństwa osób.

Ben Bradshaw jest zaniepokojony dostępem do tajemnic Five Eyes przez osoby z domniemanymi rosyjskimi powiązaniami.
Ben Bradshaw jest zaniepokojony dostępem do tajemnic Five Eyes przez osoby z domniemanymi rosyjskimi powiązaniami.

W rozmowie z „Sydney Morning Herald” i „ The Age” poseł Ben Bradshaw powiedział, że doniesienia dotyczą sojuszników w Five Eyes, sieci wymiany informacji wywiadowczych obejmującej Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Australię, Kanadę i Nową Zelandię.

„Gdybym był jednym z sojuszników Five Eyes w Wielkiej Brytanii, byłbym bardzo zaniepokojony tym bezprecedensowym układem” – powiedział Bradshaw.

„Szef personelu Borisa Johnsona, którego relacja z jego pobytu w Rosji jest najwyraźniej pełna luk i nieścisłości, jest przyznana w niewytłumaczalny sposób na najwyższym poziomie poświadczenia bezpieczeństwa, jak dotąd, nie ma pełnego dostępu do tajnego wywiadu”.

„Aby nasz system Five Eyes zachował zaufanie naszych partnerów, musi opierać się na całkowicie spójnych i bezpiecznych regułach dotyczących weryfikacji i wymiany informacji.

„Wydaje się, że tak się nie dzieje za premiera Johnsona”.

Johnson był ostrzelany za to, że odmówił niezwłocznego opublikowania raportu przygotowanego przez Komitet Wywiadowczy na temat jakichkolwiek rosyjskich ingerencji podczas kampanii referendalnej w UE w 2016 r . Rząd otrzymał go 17 października, ale powiedział, że jego wydanie zostało opóźnione tylko dlatego, że wymagało to większej weryfikacji bezpieczeństwa.

Cummings kierował kampanią „Głosuj na urlop” i był tematem mini-dramatu Brexit: Wojna w Uncivil, w którym Benedict Cumberbatch wcielił się w niego jako strategiczny pomysłodawca kampanii pro Brexit.

Benedict Cumberbatch jako Dominic Cummings, strateg kampanii Brexit Leave, w Brexit: An Uncivil War, film Channel 4. 
Benedict Cumberbatch jako Dominic Cummings, strateg kampanii Brexit Leave, w Brexit: An Uncivil War, film Channel 4. 

W zeszłym tygodniu The Sunday Times poinformował, że demaskator zwrócił się do starszych polityków pracy, „aby zadać pytania o„ stosunki ”, które szef personelu Johnson mógł rozwinąć z ludźmi zaangażowanymi w„ politykę, wywiad i bezpieczeństwo ”, gdy pracował w Rosji między 1994 r. i 1997. ”

Zagraniczna rzeczniczka Labour, Emily Thornberry, oskarżyła rząd o wstrzymanie publikacji raportu z powodu pytań, jakie poruszyłaby na temat czasu Cumminga w Rosji.

„Pytania dotyczące głównego doradcy premiera Dominika Cummingsa, jego relacji z akademikiem z Oxfordu Normana Stone’a i tajemniczych trzech lat, które spędził w postkomunistycznej Rosji w wieku zaledwie 23 lat” – powiedziała.

„I relacje, które rzekomo nawiązał z takimi osobami jak Władysław Surkow, kluczowa postać za tronem Władimira Putina” – powiedział Thornberry.

POWIĄZANY ARTYKUŁ

Surkov, osobisty doradca Putina, jest powszechnie uważany za twórcę polityki postprawdy, w której fakty są względne. On powiedział ostatnio, że układ Putinist rządu będzie „ideologia przyszłości” i powiedział, że Rosja „gra z umysłów Zachodu.” Ostatnio jest postrzegany jako celownik działań Rosji we wschodniej Ukrainie.

„Co ukrywasz?” Zapytał Thornberry od młodszego ministra stanu Christophera Pinchera, który został wysłany do parlamentu w celu udzielenia odpowiedzi na pytania posłów.

Pincher odrzucił swoje obawy jako „paranoiczne fantazje” i powiedział, że raport zostanie dostarczony „w odpowiednim czasie”, ale z rządem, który jest teraz w purdah, nie zostanie ujawniony przed wyborami 12 grudnia.

zrodlo:smh.com.au

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: