NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Cyklon zabija co najmniej 14 w Indiach, Bangladesz

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DHAKA, Bangladesz (AP) – Silny cyklon uderzył w niedzielę północno-wschodnie Indie i Bangladesz, zabijając kilka osób w obu krajach po tym, jak ponad 2 miliony przeniosło się do schronisk w rozległym nadmorskim regionie Bangladeszu, podali urzędnicy i doniesienia prasowe.

Cyklon Bulbul pozostawił co najmniej siedem osób martwych w indyjskim stanie Bengal Zachodni, gdzie burza po raz pierwszy wylądowała około północy w sobotę, poinformowała agencja prasowa Press Trust of India. Według agencji prasowej United News of Bangladesh burza dotarła następnie do sąsiedniego Bangladeszu, gdzie zginęło siedem osób.

Enamur Rahman, młodszy minister zarządzania katastrofami w Bangladeszu, powiedział, że około 5000 domów w całym nadmorskim regionie kraju zostało uszkodzonych, a cyklon został wyrwany z drzew. Ministerstwo Rolnictwa poinformowało, że w Bangladeszu zostało uszkodzonych ponad 200 000 hektarów (494 200 akrów) gruntów uprawnych.

Bulbul, wiatry o prędkości do 120 kilometrów (75 mil) na godzinę i porywy o prędkości do 130 km / h (80 mil / h), osłabł, gdy zaczął przekraczać południowo-zachodnie wybrzeże Bangladeszu, wyrzucając niekończący się deszcz w całym kraju.

Biuro meteorologiczne w Bangladeszu poinformowało, że cyklon po raz pierwszy uderzył o brzeg na wyspie Sagar w południowej części indyjskiego Bengalu Zachodniego, zanim przeniósł się do Bangladeszu. Jego ścieżka obejmowała południowo-zachodni region Khulna, który ma największy na świecie las namorzynowy, Sundarbany, który leży na granicy Bangladeszu i Indii.

Biuro pogodowe poinformowało, że Sundarbany chroniły region, zmniejszając wpływ cyklonu.

Pięć osób zginęło w dzielnicach Bagerhat, Khulna i Patuakhali, gdy burza przeszła przez Khulna i przylegającą do niego południowo-zachodnią część Bangladeszu wczesną niedzielą przed osłabieniem w głęboką depresję, donosi United News of Bangladesz.

Tymczasem dwie inne osoby, które schroniły się w ośrodkach cyklonowych, zmarły z powodu zatrzymania krążenia po spanikowaniu w okręgach Patuakhali i Satkhira, gdy burza zaczęła niszczyć region.

Rahman powiedział, że władze przeniosły ponad 2,1 miliona ludzi do ponad 5000 schronień, zanim cyklon przekroczył wybrzeże.

Biuro pogodowe ostrzegło, że nadbrzeżne obszary prawdopodobnie zostaną zalane przez sztormy o wysokości 1 of-2 metrów (5-7 stóp) powyżej normalnej fali z powodu burzy. Jak donosi stacja telewizyjna Independent, w niektórych częściach regionu kilka okrętów marynarki wojennej i straży przybrzeżnej Bangladeszu było przygotowanych na wypadek awarii.

Rahman powiedział, że rząd zawiesił weekendowy urlop dla urzędników państwowych w 13 okręgach przybrzeżnych.

W sobotę wolontariusze korzystali z głośników, prosząc ludzi o przeprowadzkę do schronisk w Ćottogram i innych regionach, zgodnie z Ministerstwem Zarządzania Katastrofami. W nadmorskiej dzielnicy Cox w Bazar turyści zostali powiadomieni o pobycie w hotelach, a kilkaset osób utknęło na wyspie Saint Martins.

Władze zawiesiły wszelkie działania w głównych portach morskich w tym kraju, w tym w Ćottogramie, który obsługuje prawie 80% eksportu i importu Bangladeszu. Wszystkim statkom i łodziom rybackim kazano przestać działać.

Władze lokalne nakazały, aby budynki szkolne i meczety służyły jako schronienie oprócz specjalnych schronów cyklonowych – wzniesionych budynków betonowych, które budowano w ciągu ostatnich dziesięcioleci.

Bangladesz, naród 160 milionów ludzi, ma historię gwałtownych cyklonów. Ale programy gotowości na wypadek klęsk żywiołowych w ostatnich dziesięcioleciach podniosły zdolność kraju do radzenia sobie z klęskami żywiołowymi, powodując mniej ofiar.

___

Powiązany pisarz prasowy Ashok Sharma w New Delhi przyczynił się do powstania tego raportu.

 

zrodlo”apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: