NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ABW zastrasza polskich działaczy lewicowych przez Świętem Niepodległości?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zamieszkali w stolicy działacze lewicowi odebrali dzisiaj telefony od nieznajomych mężczyzn, którzy przedstawiali się jako funkcjonariusze ABW.

Piotr Ciszewski

Piotr Ciszewski, fot. WK

Około godziny 15.00 9 listopada do Piotra Ciszewskiego, znanego działacza Warszawskiego Stowarzyszenia Lokatorów i koordynatora kampanii Historia Czerwona zadzwonił mężczyzna, przedstawił się z imienia i nazwiska i dodał, że jest funkcjonariuszem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Zaproponował działaczowi spotkanie o charakterze nieoficjalnym, twierdził, że może podjechać tam, gdzie Ciszewski się znajduje. Piotr Ciszewski odmówił podania miejsca swojego pobytu. Na pytanie, czy jest o coś podejrzany mężczyzna odpowiedział, że nie i dodał, że maja prawo go wezwać. Wówczas aktywista przerwał połączenie.

– To jest próba zastraszenia przed 11 listopada. Wydaje się prawdopodobne, że dzwoniący był ze służb specjalnych, bo mój numer nie jest powszechnie znany. Oceniam, że jest to próba wprowadzenia zamętu i prowokacji w środowiskach lewicowych. Moim zdaniem ta rozmowa, gdyby doszła do skutku, dałyby służbom do ręki argument, że skoro się spotkałem, to z nimi współpracuję. Może też chcieliby wyciągnąć ode mnie informacje dotyczące innych osób. Odmówiłem spotkania, ponieważ nie ma żadnych podstaw do zainteresowania się mną. Prowadzę ja i moi towarzysze legalne działania i nie robię niczego zabronionego. Mam zamiar zapytać oficjalnie ABW, czy rzeczywiście dzwonił do mnie funkcjonariusz ABW i czy to jest ich stała metoda operacyjna, że dzwoni się nieoficjalnie do osób, które legalnie działają – powiedział Ciszewski Portalowi Strajk.

Redakcja Portalu Strajk zadzwoniła na numer, który wyświetlił się Piotrowi Ciszewskiemu. Nikt nie odebrał. Wiadomo już, że podobne telefony dostali też inni działacze lewicowi z Warszawy, m.in. Michał Goworowski ze Studenckiego Komitetu Antyfaszystowskiego, który opisał całą sytuację na Facebooku.

Jeżeli to rzeczywiście była akcja Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, to cała akcja dowodzi, że w Polsce narasta atmosfera zastraszania środowisk lewicowych i że angażowane są w to oficjalne organy państwa, co jest charakterystyczne dla prawicowych państw autorytarnych.

Jeżeli zaś to był czyjś żart lub czyjaś próba zastraszenia działaczy stołecznej lewicy, to w interesie ABW jest wszczęcie natychmiastowego śledztwa i ujawnienie sprawców, ponieważ podawanie się za funkcjonariusza służb specjalnych jest przestępstwem, a na dodatek szkodzi wizerunkowi ABW, przedstawiając ją jako narzędzie budowania państwa autorytarnego.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: