DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Wypadek polskiego autokaru koło Hamburga

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Do wypadku polskiego autokaru z 50 osobami na pokładzie doszło dzisiaj rano na autostradzie A1 na północny wschód od Hamburga. 13 osób zostało rannych, w tym siedem ciężko – powiadomiła miejscowa policja, która nie udziela na razie informacji na temat narodowości poszkodowanych.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że pełny autokar jadący w stronę Hamburga o godz. 5:35 rano zaczął zjeżdżać ze swojego pasa w prawo. Uderzył w barierkę i przewrócił się na bok. Barierka została zniszczona na odcinku około 250 metrów.

images1

Wypadek polskiego autokaru koło HamburgaAutokar jechał w stronę Hamburga. (Fot. Getty Images

Bez tytułu 3

Do wypadku doszło między miejscowościami Stapelfeld i Barsbuettel.

Znalezione obrazy dla zapytania: wypadek polskiego autokaru pod hamburgiem zdjecia"

Policja nie informuje na razie o szczegółach dotyczących stanu zdrowia poszkodowanych podróżnych. Strażacy pracujący na miejscu mówią jednak, że wszyscy pasażerowie byli przytomni. Ci, którzy zostali ciężej ranni zostali przewiezieni do okolicznych szpitali. Innym pierwszej pomocy udzielali m.in. kierowcy zatrzymujących się aut.

Znalezione obrazy dla zapytania: wypadek polskiego autokaru pod hamburgiem zdjecia"

Autostrada w stronę Hamburga pozostaje zamknięta. Na miejscu znajduje się około 50 pojazdów policji i służb ratowniczych. Zdolnym do dalszej podróży zapewniono transport zastępczy.

Znalezione obrazy dla zapytania: wypadek polskiego autokaru pod hamburgiem zdjecia"

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: