DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 ILE JESZCZE ZOSTAŁO POLSKI W POLSCE ? RZECZ O KOŃCÓWCE RABUNKU POLSKI !! SZOKUJĄCY TEMAT - stan na koniec roku 2019 !!19 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Razem: pensję posłów związać z minimalnym wynagrodzeniem

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Adrian Zandberg zgłasza projekt swej partii, by wynagrodzenie posła zawodowego wynosiło trzykrotność pensji minimalnej w gospodarce narodowej. Jak zareagują posłowie?

images1

Znalezione obrazy dla zapytania: zandberg partia razem zdjecia"

Bez tytułu 3

Adrain Zandberg tłumaczy, że „chodzi o czytelny mechanizm, żeby posłowie czuli, jaki efekt mają ich decyzje dla tych, którzy zarabiają najmniej”. Ten ruch spowoduje kilka rzeczy na raz. Po pierwsze obniży wynagrodzenie netto, które obecnie pobierają posłowie o 850 złotych. To niezbyt dużo, jeśli zważyć wszystkie dochody poselskie, choć obniżka jest odczuwalna. Po drugie, związanie wynagrodzenia poselskiego z pensją minimalna powoduje, że parlamentarzyści odczuwać będą we własnej kieszeni sytuację gospodarczą w kraju. Może to jedyny efektywny sposób, by czuli swą odpowiedzialność za ekonomie Polski dobrobyt jej obywateli. Po trzecie zaś uniezależni posłów od politycznych decyzji, a co za tym idzie od form politycznej korupcji wobec Sejmu.

Niezależnie od losów tej inicjatywy interesujące będzie oglądanie, jak zareagują na nią posłowie poszczególnych ugrupowań. Oczywiście można się spodziewać, jak zareagują na nią posłowie neoliberalnej Koalicji Obywatelskiej i zawsze chętni na łatwe pieniądze przedstawiciele Konfederacji, to już posłowie Prawa i Sprawiedliwości będą mieli problemy, by pogodzić swe gromko wygłaszane nominalnie „prospołeczne” poglądy z chęcią zachowania wysokiego statusu materialnego.

Adrian Zandberg jasno stwierdził, że jeżeli chcą pozostać wiarygodni w oczach swoich wyborców, to powinni poprzeć lewicową inicjatywę.

zrodlo:strajk.eu

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: