NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
JAK ELIMINOWAĆ Z POLITYKI POLSKIEJ - IDIOTÓW ŁAJDAKÓW ZŁODZIEI I INNEJ SWOŁOCZY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Prezydent Estonii w Kuwejcie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Prezydent Kersti Kaljulaid udała się z wizytą do Kuwejtu, gdzie spotkała się z emirem Sabah Al-Ahmad Al-Jaber Al-Sabah w celu omówienia współpracy w , a także możliwości biznesowych dla przedsiębiorstw obu krajów.

„Małe kraje, takie jak  i Kuwejt, odgrywają ważną rolę na świecie – przede wszystkim w naszym interesie pozostaje utrzymanie prawa międzynarodowego i porozumień, ponieważ gdyby panowało prawo silniejszego, zawsze bylibyśmy przegrani” powiedziała Kaljulaid na spotkaniu z emirem. Omówiła z nim również sytuację w zakresie bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie i w regionie Zatoki Perskiej, wydarzenia w Syrii, a także współpracę w Radzie Bezpieczeństwa ONZ , której Kuwejt jest członkiem, a  niedługo nim zostanie. Ważnie miejsce w programie rozmów zajęły kwestie związane z digitalizacją i cyberbezpieczeństwem. Kaljulaid podkreśliła potrzebę częstszego poruszania kwestii związanych z bezpieczeństwem cybernetycznym w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, a także potrzebę pracy na rzecz wspólnego zrozumienia, w jaki sposób prawo międzynarodowe stosuje się w sferze cybernetycznej.„Ogromne doświadczenie naszych firm i chęć wniesienia wkładu w budowanie środowiska cyfrowego zostało ciepło przyjęte, ale szerzej omawialiśmy także możliwości rozszerzenia działalności na inne pobliskie kraje lub Afrykę”, powiedziała po spotkaniu.

Err.ee Oprac mk

foto Mattias Tammet/Office of the President

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: