DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Prezydent Estonii w Kuwejcie

Prezydent Kersti Kaljulaid udała się z wizytą do Kuwejtu, gdzie spotkała się z emirem Sabah Al-Ahmad Al-Jaber Al-Sabah w celu omówienia współpracy w , a także możliwości biznesowych dla przedsiębiorstw obu krajów.

„Małe kraje, takie jak  i Kuwejt, odgrywają ważną rolę na świecie – przede wszystkim w naszym interesie pozostaje utrzymanie prawa międzynarodowego i porozumień, ponieważ gdyby panowało prawo silniejszego, zawsze bylibyśmy przegrani” powiedziała Kaljulaid na spotkaniu z emirem. Omówiła z nim również sytuację w zakresie bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie i w regionie Zatoki Perskiej, wydarzenia w Syrii, a także współpracę w Radzie Bezpieczeństwa ONZ , której Kuwejt jest członkiem, a  niedługo nim zostanie. Ważnie miejsce w programie rozmów zajęły kwestie związane z digitalizacją i cyberbezpieczeństwem. Kaljulaid podkreśliła potrzebę częstszego poruszania kwestii związanych z bezpieczeństwem cybernetycznym w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, a także potrzebę pracy na rzecz wspólnego zrozumienia, w jaki sposób prawo międzynarodowe stosuje się w sferze cybernetycznej.„Ogromne doświadczenie naszych firm i chęć wniesienia wkładu w budowanie środowiska cyfrowego zostało ciepło przyjęte, ale szerzej omawialiśmy także możliwości rozszerzenia działalności na inne pobliskie kraje lub Afrykę”, powiedziała po spotkaniu.

Err.ee Oprac mk

foto Mattias Tammet/Office of the President

zrodlo:kresy24.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: