NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Partia Demokratyczna przedstawiła projekt ustawy HR 1111, który przekazuje Stany Zjednoczone Organizacji Narodów Zjednoczonych.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Tytuł oryginału angielskiego: Deep State Democrats Spise to Give America Away Away

Tytuł oryginału po polsku: „Spisek Demokratów z głębokiego państwa, by dać Ameryce pretekst”

fabuła demokratów

OSTRZEŻENIE!!! Ten artykuł jest bardzo niepokojący, ponieważ ujawnia prawdziwe intencje Demokratów, którzy próbują przejąć władzę, nielegalnie odwołując należycie wybranego prezydenta. Nowy prezydent ustanowi następujące zasady, które oznaczają koniec Ameryki.

Założę się, że nie wiedziałeś i nigdy nie słyszałeś, że Rep. Sheila Lee i 43 współautorzy Demokratyczni przedstawili projekt ustawy HR 1111, który przekazuje Stany Zjednoczone Organizacji Narodów Zjednoczonych. Ustawa ta całkowicie niszczy Konstytucję, odbiera broń, przejmuje kontrolę nad szkołami i opieką zdrowotną oraz skutecznie rozbraja Stany Zjednoczone.

Zanim przedstawię horror tego projektu, chcę, abyś pomyślał o następujących faktach: projekt ustawy został wprowadzony w styczniu 2019 r., ale nigdy nie został poddany pod głosowanie. W rzeczywistości, w bardzo rzadkim przypadku, projekt ten nie otrzymał absolutnie dalszego biegu procedury. Jednak projekt ustawy pozostaje w „stanie aktywnym”.

To bardzo dziwne, a po drugie, ten sam projekt ustawy został wprowadzony w 2015 r. przez zasadniczo tych samych Demokratów. To nasuwa pytanie, dlaczego Demokraci wprowadzą ten sam radykalizowany projekt dwukrotnie, a następnie odmówią jego realizacji?

Daty tych dwóch podobnych ustaw mają kluczowe znaczenie dla zrozumienia motywów niekonstytucyjnych praktyk zawartych w tym projekcie. Pierwsza wersja, która została wprowadzona w 2015 roku, pojawiła się tuż przed wyborami powszechnymi, w których Hillary Clinton miała zostać wybrana w 2016 roku.

Ustawa ta dałaby Hillary uprawnienia wymienione poniżej, a ustawa była utrzymywana w „zatrzymaniu normalnego przepływu”, aż do momentu, w którym ustawa mogłaby zostać podjęta przez korzystnego prezydenta. Projekt ustawy na 2019 r. ma ten sam cel. Wiemy teraz, że złudzenie rosyjskie, złudzenie ukraińskie zaplanowano jeszcze przed objęciem urzędu przez Trumpa. Wersja HR 1111 na 2019 r. czeka na usunięcie Donalda Trumpa z władzy i wybór / koronację Hillary Clinton.

OSTRZEŻENIE!!! Poniższe akapity zawierają fragmenty projektu.

Jeśli ktoś zastanawia się, czy Demokraci naprawdę są w trakcie obalania rządu, powinno to usunąć wszelkie wątpliwości!

HR 1111: Ustawa o Departamencie Budowania Pokoju z 2019 r

Ta pierwsza część projektu jest preambułą i postrzeganą odpowiednią historią. Należy pamiętać, że w paragrafie 10 znajduje się wiele odniesień do Organizacji Narodów Zjednoczonych „Dzieci świata”. Cele ONZ i cele zrównoważonego rozwoju.

Należy zauważyć, że w paragrafach 11 i 12 znajdują się odniesienia do budowania pokoju ONZ, Komisji Ziemi, Karty Ziemi, a także odniesienia do budowy sprawiedliwego i „globalnego społeczeństwa”. Kongres został wybrany w celu ochrony narodu Stanów Zjednoczonych, a NIE służenia potrzebom i pragnieniom Narodów Zjednoczonych. W rzeczywistości Księga Rodzaju 1:26 mówi:

Następnie Bóg powiedział: „Uczyńmy ludzkość na nasz obraz, na nasze podobieństwo, aby mogli rządzić rybami w morzu i ptakami na niebie, zwierzętami gospodarskimi i wszystkimi dzikimi zwierzętami oraz wszystkimi stworzeniami, które poruszaj się po ziemi. ”

Język w poniższych akapitach bezpośrednio opisuje religię ONZ o nazwie GAIA. Gaja (/ ˈ dʒ iː ə / JEE-ə), jest personifikacją Ziemi i jednym z greckich pierwotnych bóstw.

Gaja, również pisana Gaja, jest personifikacją Ziemi i jednym z greckich pierwotnych bóstw. Gaja jest rodową matką wszelkiego życia: pierwotną boginią Matki Ziemi.

GAIA stara się cofnąć Słowo Boże i ustanowić następujące panowanie: Ziemia, Zwierzę, Ptactwo, Ryba, Człowiek. W oparciu o poniższe, projekt promuje wartości satanistyczne.

(5) Każdego roku ponad 300 000 ludzi ginie w wyniku przemocy z użyciem broni na całym świecie. W 2017 r. Prawie 40 000 osób zmarło w Stanach Zjednoczonych w wyniku przemocy z użyciem broni; najwyższa liczba zgonów od pistoletów od prawie 50 lat. Wskaźnik zgonów – 12 śmiertelnych strzelanin na 100 000 mieszkańców – jest również najwyższy od połowy lat 90. Około 20 weteranów dziennie popełnia samobójstwo w całym kraju. Każdego dnia rozstrzeliwuje się 47 dzieci i nastolatków, a każde obrażenia i śmierć z powodu broni powodują uraz członków rodziny i bliskich. Więcej osób zginęło od broni w Stanach Zjednoczonych od 1968 r. Niż na polach bitew wszystkich wojen w historii Stanów Zjednoczonych.

(10) Organizacja Narodów Zjednoczonych uznaje, że promowanie pokoju ma zasadnicze znaczenie dla pełnego korzystania ze wszystkich praw człowieka, a Deklaracja Narodów Zjednoczonych o prawie narodów do pokoju nakazuje, aby zachowanie prawa do pokoju jest podstawowym obowiązkiem każdego kraju. W 1999 r. Organizacja Narodów Zjednoczonych przyjęła Program działania na rzecz kultury pokoju, w którym stwierdza, że ​​kultura pokoju stanowi integralne podejście do zapobiegania przemocy i konfliktom z użyciem przemocy, alternatywę dla kultury wojny i przemocy i opiera się na edukacji dla pokój, promowanie trwałego rozwoju gospodarczego i społecznego, poszanowanie praw człowieka, równość kobiet i mężczyzn, demokratyczne uczestnictwo, tolerancja oraz swobodny przepływ informacji i rozbrojenie. Dzieci Świata , a ONZ wspiera kulturę pokoju. W 2015 r. ONZ przyjęła 17 celów zrównoważonego rozwoju , w tym promowanie pokojowych i integracyjnych społeczeństw.

(11) Budowanie pokoju jest definiowane przez Organizację Narodów Zjednoczonych jako szereg środków mających na celu zmniejszenie ryzyka zapadnięcia się lub nawrotu konfliktu poprzez wzmocnienie krajowych zdolności na wszystkich poziomach zarządzania konfliktami oraz położyć podwaliny pod trwały pokój i rozwój.

Budowanie pokoju opiera się na badaniach nad pierwotnymi przyczynami przemocy w Stanach Zjednoczonych i na świecie, poprzez promocję i promowanie skutecznych polityk i programów, które „łagodzą” ( aby uczynić lepsze lub bardziej tolerowalnymi ) te pierwotne przyczyny przemocy, oraz poprzez zapewnienie wszystkim obywatelom, organizacjom i organom rządowym okazji do zapoznania się i przećwiczenia podstawowych narzędzi pokojowego rozwiązywania konfliktów i budowania pokoju.

(12) W 2000 r . Komisja Karty Ziemi wydała Kartę Ziemi, międzynarodową deklarację podstawowych wartości i zasad stworzoną w celu budowy sprawiedliwego, zrównoważonego i pokojowego społeczeństwa globalnego. Preambuła Karty Ziemi przewiduje: Aby iść naprzód, musimy uznać, że pośród wspaniałej różnorodności kultur i form życia jesteśmy jedną ludzką rodziną i jedną wspólnotą ziemską o wspólnym przeznaczeniu. Musimy połączyć się, aby stworzyć zrównoważone globalne społeczeństwo oparte na poszanowaniu przyrody, powszechnych prawach człowieka, sprawiedliwości gospodarczej i kulturze pokoju. Budowanie pokoju współpracuje ze wszystkimi krajami w celu ochrony życia i ziemi oraz utrzymania Ziemi w równowadze.

W poniższej sekcji HR 1111 wyraźnie stwierdzono, że 10. poprawka zostanie zatarta. Ta poprawka pozwala na wirtualny podział władzy, aby rząd federalny nie stał się wszechmocny. W tej części także kastruje się religię chrześcijańską, ponieważ nakazuje współuczestniczą akceptację wszystkich stylów życia. Ponadto w poniższym rozdziale jest delikatnie zawoalowane rozbrojenie amerykańskiego wojska.

Sekcja 102. Odpowiedzialność i uprawnienia

(1) opracowywanie nowych polityk i wspieranie istniejących polityk skutecznie zajmujących się przemocą osobistą i rodzinną, w tym samobójstwem, przemocą domową, wykorzystywaniem małżonków, wykorzystywaniem dzieci i znęcaniem się nad osobami starszymi;

(3) opracowywanie nowych polityk i programów oraz rozszerzanie istniejących polityk i programów, które skutecznie rozwiązują problem przestępczości, kar i rehabilitacji…

(A) działania na rzecz zmniejszenia wskaźników recydywy w więzieniach;

(B) wspieranie wdrażania edukacji i szkolenia w zakresie rozwiązywania konfliktów bez użycia przemocy dla ofiar, sprawców i osób z nimi współpracujących; i

(9) wspólnie z Sekretarzem Skarbu, wzmocnić egzekwowanie pokoju poprzez zatrudnianie i szkolenie obserwatorów i śledczych w celu pomocy w egzekwowaniu międzynarodowych embarg na broń;

(11) przedkłada prezydentowi zalecenia dotyczące zmniejszenia broni masowego rażenia i składa prezydentowi roczne sprawozdania na temat sprzedaży broni ze Stanów Zjednoczonych do innych krajów, wraz z analizą wpływu takiej sprzedaży na obronę Stany Zjednoczone i jak taka sprzedaż wpływa na pokój;

Oto dowód, że w tym rachunku nie chodzi tylko o „pokój”. Przenosi się na zmiany klimatu, otwiera możliwość przymusowej relokacji ludności i kontroluje wszystkie niezbędne zasoby (tj. Żywność, energię i wodę).

(e) Obowiązki w zakresie bezpieczeństwa ludzi

Sekretarz ustosunkuje się i oferuje strategie rozwiązywania konfliktów bez użycia przemocy oraz sugeruje zasoby dla nieuzbrojonych cywilnych sił pokojowych odpowiednim stronom w kwestiach związanych z bezpieczeństwem ludzi, jeżeli takie bezpieczeństwo jest zagrożone konfliktem, niezależnie od tego, czy konflikt ten ma charakter geograficzny, religijny, etniczny, rasowy lub klasowy oparta na pochodzeniu, wynika z obaw ekonomicznych lub jest inicjowana w drodze sporów dotyczących niedoborów zasobów naturalnych (takich jak zasoby wodne i energetyczne), żywności, handlu lub klimatu i środowiska.

Ta ustawa stanowi przejęcie władzy w celu przejęcia kontroli nad mediami i edukacją.

(f) Obowiązki związane z mediami

Przestrzegając pierwszej poprawki do Konstytucji Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz wymogu posiadania wolnych i niezależnych mediów, Sekretarz:

(2) badają rolę mediów w eskalacji i deeskalacji konfliktu na poziomie krajowym i międzynarodowym, w tym rolę mowy i działań wywołujących strach i nienawiści, oraz upubliczniają wyniki takich badań; i

(3) wydawać zalecenia dla profesjonalnych organizacji medialnych w celu zapewnienia możliwości zwiększenia świadomości medialnej na temat inicjatyw na rzecz budowania pokoju. (Propaganda)

(g) Obowiązki edukacyjne

Sekretarz powinien:

(1) przy wsparciu i w porozumieniu z „United States Institute of Peace” opracuje program nauczania pokoju, który obejmuje studia nad:

(C) patriarchalna struktura społeczeństwa (tj. Anty-męski) i nieodłączna przemoc takiej struktury w kształtowaniu relacji i instytucji;

(2) w porozumieniu z Sekretarzem Edukacji—

Spójrz na ogromny zasięg siły tej organizacji. Będzie znacjonalizować CPS (Child Protective Services), ERASE władzę rodzicielską i będzie kontrolować opiekę medyczną związaną z wiekiem (tj. Eutanazję)

Opis funkcji
W każdym przypadku, w którym Prezydent przekazuje Senatowi nazwisko osoby w celu potwierdzenia go jako funkcjonariusza Departamentu zgodnie z niniejszą podsekcją, Prezydent określa szczególne funkcje, które osoba ta będzie pełnić po objęciu urzędu.

(a) ogólnie

(1) Administracja ds. Dzieci i Rodzin;

(2) Administracja ds. Starzenia się;

(3) Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom; i

(4) National Institutes of Health.

(b) Program pokoju

Projekt ustawy wyraźnie przewiduje zmianę klimatu i konfiskatę broni. Ostateczne przyjęcie Nowego Zielonego Porozumienia przez AOC nastąpi na podstawie tej umowy.

W Departamencie będzie znajdować się Biuro Technologii Pokoju, którego kierownikiem będzie asystent sekretarza ds. Technologii pokoju. Zastępca sekretarza ds. Technologii na rzecz pokoju będzie pełnił w Departamencie funkcje wpływające na świadomość, badania i wpływ opracowywania nowych technologii na tworzenie i utrzymanie pokoju krajowego i międzynarodowego oraz rozpowszechnia obowiązujące polityki i badania w porozumieniu z odpowiednimi podmiotami Departament Stanu.

(b) Dotacje

Zastępca sekretarza ds. Technologii na rzecz pokoju przyzna dotacje na badania i rozwój technologii w transporcie, komunikacji, rolnictwie i energetyce, które:

(2) zachęcanie do ochrony i zrównoważenia zasobów naturalnych w celu zapobiegania przyszłym konfliktom dotyczącym rzadkich zasobów.

  1. Urząd kontroli zbrojeń i rozbrojenia

(a) ogólnie

W „Departamencie będzie Biuro Kontroli Zbrojeń i Rozbrojenia”, którego szefem będzie zastępca sekretarza ds. Kontroli zbrojeń i rozbrojenia. Zastępca sekretarza ds. Kontroli zbrojeń i rozbrojenia pełni w Departamencie te funkcje, które mają wpływ na programy kontroli zbrojeń i umowy o ograniczeniu zbrojeń.

(b) Obowiązki

Zastępca sekretarza ds. Kontroli zbrojeń i rozbrojenia:

(1) doradza Sekretarzowi w rozmowach między agencjami i negocjacjach międzynarodowych, w tym w rozmowach z udziałem Sekretarza Stanu, Komisji Energii Atomowej i Sekretarza Obrony, dotyczących ograniczenia i eliminacji broni masowego rażenia na całym świecie, w tym demontażu taka broń oraz bezpieczne przechowywanie związanych z nią materiałów;

(2) pomoc krajom (jest to przejęcie USA przez ONZ ), agencjom międzynarodowym i organizacjom pozarządowym w ocenie lokalizacji gromadzenia broni jądrowej i innej broni masowego rażenia;

Zastępca sekretarza ds. Informacji i badań dotyczących budowania pokoju:

(1) zlecać lub opracowywać badania dotyczące wpływu wojny i innych rodzajów przemocy, zwłaszcza na fizyczną i psychiczną sytuację dzieci (przy użyciu 10-punktowej agendy antywojennej w raporcie Funduszu Narodów Zjednoczonych dla Dzieci, State of the World Children 1996, jako wskazówka), która obejmie badanie wpływu wojny na środowisko i zdrowie publiczne;

Poniższy akapit przewiduje redystrybucję zasobów w stylu komunistycznym. (5) przeprowadzać analizy ekonomiczne niedoboru zasobów ludzkich i naturalnych jako źródła konfliktu oraz formułować zalecenia dla Sekretarza dotyczące pokojowego zapobiegania takim niedoborom, pokojowej interwencji w przypadku takiego niedoboru oraz opracowywania programów pomocy osobom stojącym w obliczu takich niedoborów niedobór spowodowany konfliktem zbrojnym, niewłaściwą dystrybucją zasobów lub przyczynami naturalnymi;

Ten uśpiony rachunek przekazuje Stany Zjednoczone kontroli polityki ONZ. To przejmuje kontrolę nad każdym aspektem rządu. To usuwa podział władzy i otwiera drzwi dla powstania dyktatora. Ten dyktator miał być i nadal może być Hillary Clinton. To koniec Ameryki.

Bez względu na to, co możesz mieć przeciwko prezydentowi Trumpowi lub co ci się w nim nie podoba, nie pozwoli on na to podstępne przejęcie Ameryki. Lepiej trzymajmy go w Białym Domu!

Steve Allen

Opublikowano za: https://thinkaboutit.news/deep-state-democrats-plot-to-give-america-away/

Tłumacz automatyczny: https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://thinkaboutit.news/deep-state-democrats-plot-to-give-america-away/&prev=search

Redakcja KIP składa podziękowania dla komentatora „Krnabrny1” za nadesłanie tego bardzo ważnego tekstu ]
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: