KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Obrzydliwość! Wszyscy zapłaciliśmy za zniesienie wiz do USA wysoką cenę! Prezes LOT zdradza prawdziwe powody ich zniesienia – VIDEO !

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw

Potwierdzają się wcześniejsze informacje Pracownicy państwowych spółek byli masowo wysyłani w celu uzyskania wiz USA, a spółki z naszych publicznych pieniędzy płaciły za te wizy. To sprawa dla komisji śledczej w parlamencie.

Prezes LOT potwierdził to, co wiadomo było już wcześniej. Państwowej spółki płaciły za wizy swoich pracowników, wysyłanych na siłę do ambasady amerykańskiej po wizy. Przymusowe uzyskiwanie wiz miało w sztuczny sposób podnieść ich ilość, aby zmniejszyć procentowy udział odmów. Akcja została sfinansowana przez wszystkich Polaków.

Można to odebrać jako działanie na szkodę danej spółki. Pytanie kto z rządu wydał takie polecenie i pilnował jego realizacji. Tak czy inaczej akcja była zrobiona dla politycznych korzyści i miała wspomóc PiS przed wyborami. Gdyby PIS robił to na koszt Kaczyńskiego, nikt nie robiłby z tego problemu, ale tu możemy mieć do czynienia z potężną niegospodarnością.

 

„To się w pale nie mieści. PiS pobiło rekord frajerstwa. Jedyna taka republika bananowa po tej stronie Bugu” – skomentował to jeden z internautów.

„Cwaniactwo, które doprowadziło do zniesiena wiz. Pytanie tylko, czy i ile zapłaciliśmy za to z kieszeni podatników?” – dodała kolejna osoba.

„A wiecie jak ładnie przy okazji wyciągnięto pieniądze od Polaków? Do ostatniej chwili ambasada podawała, że zmiany będą od nowego roku. Więc jak ktoś chce wyjechać wcześniej to musiał zapłacić 600pln. I następnego dnia się dowiaduje, że od 11.11 bez wiz…” – czytamy w kolejnym komentarzu.

źródło: Twitter

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: