DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 NARODOWE - PRAWICOWE PROTESTY ŻENUJĄCE NIE SKUTECZNE I NIE PROFESJONALNE - JAKA JEST TEGO PRZYCZYNA ?!16 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Obrzydliwość! Wszyscy zapłaciliśmy za zniesienie wiz do USA wysoką cenę! Prezes LOT zdradza prawdziwe powody ich zniesienia – VIDEO !

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Potwierdzają się wcześniejsze informacje Pracownicy państwowych spółek byli masowo wysyłani w celu uzyskania wiz USA, a spółki z naszych publicznych pieniędzy płaciły za te wizy. To sprawa dla komisji śledczej w parlamencie.

Prezes LOT potwierdził to, co wiadomo było już wcześniej. Państwowej spółki płaciły za wizy swoich pracowników, wysyłanych na siłę do ambasady amerykańskiej po wizy. Przymusowe uzyskiwanie wiz miało w sztuczny sposób podnieść ich ilość, aby zmniejszyć procentowy udział odmów. Akcja została sfinansowana przez wszystkich Polaków.

Można to odebrać jako działanie na szkodę danej spółki. Pytanie kto z rządu wydał takie polecenie i pilnował jego realizacji. Tak czy inaczej akcja była zrobiona dla politycznych korzyści i miała wspomóc PiS przed wyborami. Gdyby PIS robił to na koszt Kaczyńskiego, nikt nie robiłby z tego problemu, ale tu możemy mieć do czynienia z potężną niegospodarnością.

images1

 

Bez tytułu 3

„To się w pale nie mieści. PiS pobiło rekord frajerstwa. Jedyna taka republika bananowa po tej stronie Bugu” – skomentował to jeden z internautów.

„Cwaniactwo, które doprowadziło do zniesiena wiz. Pytanie tylko, czy i ile zapłaciliśmy za to z kieszeni podatników?” – dodała kolejna osoba.

„A wiecie jak ładnie przy okazji wyciągnięto pieniądze od Polaków? Do ostatniej chwili ambasada podawała, że zmiany będą od nowego roku. Więc jak ktoś chce wyjechać wcześniej to musiał zapłacić 600pln. I następnego dnia się dowiaduje, że od 11.11 bez wiz…” – czytamy w kolejnym komentarzu.

źródło: Twitter

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: