DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 NARODOWE - PRAWICOWE PROTESTY ŻENUJĄCE NIE SKUTECZNE I NIE PROFESJONALNE - JAKA JEST TEGO PRZYCZYNA ?!16 listopada 2019
21.00 START LIVE STREAM

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

HIT INTERNETU! Schetyna i Czarzasty śmieją się z Kosiniak-Kamysza tuż za jego plecami! [WIDEO]

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ
Fot. Screen z TVP Info

W sieci pojawiło się nagranie z jednej z konferencji prasowych organizowanych przy strefie dziennikarzy w Sejmie RP. Wzięli w niej udział: przewodniczący Platformy Obywatelskiej-Koalicji Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, Włodzimierz Czarzasty z Lewicy oraz Władysław Kosiniak-Kamysz.

Nagranie obiega internet i wzbudza mnóstwo dyskusji. Na oczach kamer Włodzimierz Czarzasty i Grzegorz Schetyna wymieniają się wręcz „szkolnym” spojrzeniem, tuż za plecami lidera PSL, który mówi o ewentualnych kandydaturach opozycji.

Sęk w tym, że najwyraźniej słowa Władysława Kosiniaka-Kamysza pełne zapewnień o współpracy, zostały brutalnie zweryfikowane przez zachowanie liderów PO-KO oraz Lewicy. Jedno jest pewne. Kiedy szef ludowców obejrzy to nagranie, nie będzie miał wesołej miny. W przeciwieństwie do Internautów, którzy śmieją się do rozpuku.

PikuśPOL 🇵🇱 ‏📿@pikus_pol

Panie Władku @KosiniakKamysz, Pan widział to nagranie???🤔

Osadzony film

n.czas.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: