KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

HIT INTERNETU! Schetyna i Czarzasty śmieją się z Kosiniak-Kamysza tuż za jego plecami! [WIDEO]

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, -  $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania ! ♡♡♡  ZOBACZ TAKŻE Nature’s Sunshine 50 lat na rynku! VIDEO - https://youtu.be/MYPR5UHSQvw
Fot. Screen z TVP Info

W sieci pojawiło się nagranie z jednej z konferencji prasowych organizowanych przy strefie dziennikarzy w Sejmie RP. Wzięli w niej udział: przewodniczący Platformy Obywatelskiej-Koalicji Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, Włodzimierz Czarzasty z Lewicy oraz Władysław Kosiniak-Kamysz.

Nagranie obiega internet i wzbudza mnóstwo dyskusji. Na oczach kamer Włodzimierz Czarzasty i Grzegorz Schetyna wymieniają się wręcz „szkolnym” spojrzeniem, tuż za plecami lidera PSL, który mówi o ewentualnych kandydaturach opozycji.

Sęk w tym, że najwyraźniej słowa Władysława Kosiniaka-Kamysza pełne zapewnień o współpracy, zostały brutalnie zweryfikowane przez zachowanie liderów PO-KO oraz Lewicy. Jedno jest pewne. Kiedy szef ludowców obejrzy to nagranie, nie będzie miał wesołej miny. W przeciwieństwie do Internautów, którzy śmieją się do rozpuku.

PikuśPOL 🇵🇱 ‏📿@pikus_pol

Panie Władku @KosiniakKamysz, Pan widział to nagranie???🤔

Osadzony film

n.czas.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: