KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Austriackiemu wojskowemu, który przez 25 lat szpiegował dla Rosji, grozi 10 lat więzienia

Mowa o pułkowniku armii austriackiej, 71-letnim Martinie M., który według śledczych szpiegował na rzecz Rosji od co najmniej 25 lat. Według „Radia Swoboda” grozi mu do 10 lat więzienia.

Prokuratorzy z Salzburga ustalili, że jego współpraca z rosyjskim GRU trwała od 1993 roku. Według nich, dostarczył Rosjanom szczegółowe informacje na temat austriackich systemów uzbrojenia, a także dane wojskowych.

„Dochodzenie ujawniło, że oskarżony pracował w zorganizowanej, zarządzanej przez państwo sieci agentów” – oświadczyła prokuratura. Ustalono, że oficer otrzymał w zamian za swoje usługi około 300 tys. euro. Zebrane informacje przekazywał za pomocą zaszyfrowanych listów lub komunikacji satelitarnej. Funkcjonariusze austriackich organów ścigania zatrzymali mężczyznę w 2018 r., kiedy otrzymał zadanie od, jak sądzi prokuratura, swojego „prowadzącego”.

Opr. TB, https://www.radiosvoboda.org/

zrodlo:kresy24.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: