DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 CZĘŚĆ 1 MATERIAŁ REPORTERSKI WYWIAD Z PIOTREM RYBAKIEM I JEGO WSPÓŁPRACOWNIKIEM ANDRZEJEM KRAWCZYKIEM - MARSZ 11.11.2019 + JACEK MIĘDLAR KIM JEST TEN CZŁOWIEK ? NA PEWNO NIE JEST PATRIOTĄ ! ZAPRASZAM MATERIAŁ WŁASNY REPORTERSKI JACK CALEIB22 listopada 2019
22 godziny pozostały.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Zmarł poseł Stefan Strzałkowski z Prawa i Sprawiedliwości. Miał 62 lata. O śmierci parlamentarzysty poinformował na Twitterze Joachim Brudziński.

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

„Dziś w nocy zmarł nasz serdeczny kolega i przyjaciel Poseł Stefan Strzałkowski. Był wieloletnim Burmistrzem Białogardu, Starostą, Posłem na Sejm, ale przede wszystkim był niezwykle dobrym człowiekiem” – napisał europarlamentarzysta PiS.

Urodzony w roku 1957 w Białogardzie Strzałkowski latach 1998-2002 zajmował stanowisko starosty tego miasta. Następnie do 2009 roku był burmistrzem Białogardu.

W wyborach parlamentarnych w 2007 roku nieskutecznie startował do Sejmu z listy PiS w okręgu koszalińskim. Mandat posła objął 24 czerwca 2009 roku po śmierci Mariana Golińskiego.

W wyborach w 2011 roku z powodzeniem ubiegał się o reelekcję. W 2015 roku nie został wybrany na kolejną kadencję, jednak kilka tygodni po rozpoczęciu kadencji ponownie został posłem, zastępując Czesława Hoca. W 2018 roku kandydował ponownie na burmistrza Białogardu, zajmując trzecie miejsce wśród sześciu kandydatów.

W wyborach w 2019 nie uzyskał poselskiej reelekcji. W 2004 roku otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi.

INTERIA.PL

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: