DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 CZĘŚĆ 1 MATERIAŁ REPORTERSKI WYWIAD Z PIOTREM RYBAKIEM I JEGO WSPÓŁPRACOWNIKIEM ANDRZEJEM KRAWCZYKIEM - MARSZ 11.11.2019 + JACEK MIĘDLAR KIM JEST TEN CZŁOWIEK ? NA PEWNO NIE JEST PATRIOTĄ ! ZAPRASZAM MATERIAŁ WŁASNY REPORTERSKI JACK CALEIB22 listopada 2019
22 godziny pozostały.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Zamach bombowy w Kijowie na dyrektora firmy farmaceutycznej

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Wczoraj wieczorem w Kijowie na żytomierskiej tranzytowej drodze szybkiego ruchu nieznany motocyklista rzucił ładunek wybuchowy na dach samochodu marki Mercedes-Benz S600 i uciekł z miejsca zdarzenia.

images1

Bez tytułu 3

Według komunikatu policji, samochód należy do dyrektora firmy farmaceutycznej Ihora Sały. W ataku zginął jego ochroniarz, zaś  i jego ochroniarz zostali ciężko ranni.

Policja poszukuje zamachowca na sportowym motocyklu marku BMW w kolorze czarnym.

Biznesmen Ihor Sało jest dyrektorem firmy farmaceutycznej i, sądząc z informacji w mediach, człowiekiem o wątpliwej reputacji. Ma na swoim koncie dziesiątki „przejętych” przedsiębiorstw i prób wrogich przejęć, w tym zakładu produkcji insuliny Indar, zakładu produkcji witamin oraz holdingu rolnego. Salo jest również podejrzewany o zlecenia zabójstw.

Opr. TB,  https://www.npu.gov.ua/

fot. https://www.npu.gov.ua/

zrodlo:kresy24pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: