DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 CZĘŚĆ 1 MATERIAŁ REPORTERSKI WYWIAD Z PIOTREM RYBAKIEM I JEGO WSPÓŁPRACOWNIKIEM ANDRZEJEM KRAWCZYKIEM - MARSZ 11.11.2019 + JACEK MIĘDLAR KIM JEST TEN CZŁOWIEK ? NA PEWNO NIE JEST PATRIOTĄ ! ZAPRASZAM MATERIAŁ WŁASNY REPORTERSKI JACK CALEIB22 listopada 2019
22 godziny pozostały.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Załogi niemieckiej linii lotniczej Lufthansy strajkują na drugi dzień

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

BERLIN (AP) – flagowa niemiecka linia lotnicza Lufthansa odwołała setki lotów, gdy strajk załóg kabinowych rozpoczyna drugi dzień.

images1

Bez tytułu 3

Agencja informacyjna dpa poinformowała, że w piątek odwołano około 600 lotów, głównie z węzłów we Frankfurcie i Monachium. Pierwszego dnia 48-godzinnego strajku odwołano 700 lotów.

Lufthansa twierdzi, że ucierpiało około 180 000 pasażerów.

Związek UFO nazwał strajk jako część gorzkiego sporu z Lufthansą o płace i status prawny związku.

Mimo że strajk ma się zakończyć w piątek, linia lotnicza twierdzi, że wpłynie to na niektóre loty w sobotę, ponieważ samoloty i załogi muszą zostać zwrócone w odpowiednie miejsca.

UFO reprezentuje około 21 000 załóg Lufthansy.

 

zrodlo>apnews.com

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: