NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Trzęsienie ziemi o sile 5,9 stopnia zabija co najmniej 5, rani 300

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

TEHRAN, Iran (AP) – Trzęsienie ziemi o sile 5,9 uderzyło w północno-zachodni Iran we wczesny piątek, zabijając co najmniej pięć osób i raniąc ponad 300 innych, twierdzili urzędnicy.

Temblor uderzył w hrabstwo Tark we wschodniej prowincji Iranu we wschodniej Azerbejdżanie o 2:17 rano, podało centrum sejsmologiczne Iranu. Obszar ten znajduje się około 400 kilometrów (250 mil) na północny zachód od stolicy Iranu, Teheranu.

Ponad 40 wstrząsów wtórnych wstrząsnęło wiejskim regionem położonym w górach Alborz, a mieszkańcy ze strachu wybiegli ze swoich domów. Trzęsienie ziemi zraniło co najmniej 312 osób, podała telewizja państwowa, choć tylko 13 wymagało hospitalizacji. Opisał wiele obrażeń, które miały miejsce, gdy ludzie uciekali w panice.

Szef irańskiej służby ratownictwa medycznego Pirhossein Koulivand przekazał dane ofiar telewizji publicznej. Z tego obszaru nie nadawano żadnych bezpośrednich filmów ani zdjęć.

Urzędnicy powiedzieli, że ratownicy zostali wysłani do regionu. Telewizja państwowa poinformowała, że trzęsienie ziemi zniszczyło 30 domów w jego centrum.

US Geological Survey wykazało, że epicentrum trzęsienia znajdowało się na głębokości 10 kilometrów (6,2 mil). Płytkie trzęsienia ziemi powodują zwykle większe szkody.

Iran ma poważne awarie sejsmiczne i doświadcza średnio jednego trzęsienia ziemi dziennie. W 2003 r. Trzęsienie ziemi o sile 6,6 spłaszczyło historyczne miasto Bam, zabijając 26 000 osób.

Trzęsienie ziemi o sile 7, które nawiedziło zachodni Iran w 2017 r., Spowodowało śmierć ponad 600 osób i ranienie ponad 9 000 osób.

___

Powiązani pisarze prasowi Amir Vahdat i Mehdi Fattahi w Teheranie w Iranie oraz Jon Gambrell w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przyczynili się do tego raportu.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: