NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Wybuch w centrum testowania na Covid-19! „Musiał zostać podłożony ładunek” [VIDEO] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szefowie ambasad USA i Francji na Ukrainie: bez wycofania wojsk w okolicach Zołotego i Pietrowskiego nie dojdzie do szczytu w formacie normandzkim

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

William , Chargé d’Affaires USA na Ukrainie, i Etienne de Poncins, ambasador Francji na Ukrainie, potwierdzili, że wycofanie żołnierzy i uzbrojenia w okolicach Zołotego i Pietrowskiego jest jednym z warunków zbliżającego się spotkania przywódców krajów „formatu normandzkiego”.

Poinformowali o tym podczas konferencji prasowej w ramach swojej wizyty w rejonach wycofania wojsk w Donbasie. Według Taylora władze ukraińskie wypełniły swoje zobowiązania, mają więc prawo domagać się od Rosjan wykonania przez nich swojej części umowy podczas spotkania.

„To wycofanie wojsk jest częścią przygotowań do zbliżającego się spotkania [w „formacie normandzkim” – red.]” – powiedział. Dodał, że ważne jest, aby po opuszczeniu przez wojsko stref wycofania wojsk, wkroczyły do nich ukraińska policja i Gwardia Narodowa.

Z kolei, ambasador Francji podkreślił, że prezydent Emmanuel Macron czyni wszystko, co możliwe, aby spotkanie w „formacie normandzkim” odbyło się jak najszybciej w Paryżu, i planuje dalsze omawianie tej kwestii z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. „Ten konflikt trwał zbyt długo, i teraz nadszedł czas na pokój i negocjacje pokojowe” – podkreślił.

Dodajmy, że podczas dzisiejszej konferencji prasowej w sztabie Połączonych Sił Zbrojnych Ukrainy ich rzecznik prasowy Ondriej Agiejew poinformował, że siły zbrojne Ukrainy są gotowe do wycofania żołnierzy i uzbrojenia w rejonie Pietrowskiego, a rozpoczęcie operacji planowane jest 8 listopada o godz. 12.

Opr. TB, UNIAN

fot. https://golos.ua

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: