NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szczere przemówienie mistrza olimpijskiego oznacza koniec ery WADA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KATOWICE, Polska (AP) – Jedynym powodem, dla którego Beckie Scott odeszła do Światowej Agencji Antydopingowej, nie była jej najlepsza chwila, z powodu wszystkiego, co do niej doprowadziło.

Posiniaczona, zniesławiona i skrytykowana przez niektórych kolegów w ciągu sześcioletniej kadencji w światowej agencji ds. Walki z narkotykami, szefowa komitetu sportowców WADA opuściła swoje warunki.

„Przypomnę ci ostatni raz”, powiedziała na czwartkowym posiedzeniu zarządu. „Tysiące sportowców liczy na to, że zrobisz to dobrze. Nie przez innych interesariuszy, ale przez nich. ”

Scott jest kanadyjskim narciarzem biegowym, którego chwila olimpijska została zmniejszona przez dopingowców. Zajęła trzecie miejsce w wyścigu 5K, ale ostatecznie zakończyła się złotym medalem z Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City. Dostała go dopiero w 2004 roku – po zakończeniu spraw z udziałem dwóch Rosjan, którzy zostali dopingowani.

Otrzymała medal w galerii sztuki w Vancouver.

To nie był ostatni raz, gdy Rosjanie mieli trwały ślad w jej życiu.

Jej doświadczenie w Salt Lake City i wiele innych, które znosili inni tacy jak ona, skłoniły ją do poszukiwania miejsca reprezentującego sportowców na WADA.

Jednym z jej największych osiągnięć było uzyskanie karty praw sportowca zatwierdzonej do wejścia do archiwów WADA. Stało się to w czwartek, ostatni dzień jej kadencji.

„Mam nadzieję, że idąc naprzód, głosy, które kwestionują lub wyrażają sprzeciw, zostaną usłyszane i wzięte pod uwagę, a nie podważone lub odrzucone” – powiedział Scott. „Mam nadzieję, że w przyszłości równowaga i niezależność zostaną przywrócone do tych tabel, dzięki czemu wszystkie interesy i priorytety będą zgodne z równością szans i uczciwości, a nie ze sportem”.

Pod koniec tego przemówienia otrzymała oklaski.

To nie była norma.

Była pod niemal stałą presją w salach WADA – przez lata była w dużej mierze lekceważona, dyskutowana i ignorowana, zwłaszcza gdy jej głos stawał się coraz głośniejszy wbrew działaniom WADA w rosyjskim skandalu z dopingiem, który wstrząsnął agencją w ciągu ostatnich pięciu lat lat

W ubiegłym roku Scott zrezygnowała ze stanowiska w komisji ds. Zgodności agencji, oburzona decyzją o przywróceniu rosyjskiego komitetu antydopingowego w zamian za obietnicę otrzymania danych z moskiewskiego laboratorium.

Dane te, otrzymane po terminie ustalonym przez WADA i na warunkach, które agencja pierwotnie uznała za niedopuszczalne, zostały sfałszowane; w przyszłym tygodniu ten sam komitet, z którego zrezygnował Scott, wyda kolejną rekomendację dotyczącą losu Rosji.

Ale, jak powiedział Scott, pozostała w roli przedstawiciela sportowca, „ponieważ myślałem, że jest to powód, dla którego warto walczyć”.

To nie jest łatwe.

Roli w tych światowych organizacjach sportowych towarzyszą przywileje, nowi przyjaciele i oczekiwania, które nie zawsze są zgodne z priorytetami ludzi, zwłaszcza sportowców, którzy wybierają swoich przedstawicieli. Ale gdy członkowie znajdą się w kręgu, jeśli nie podniosą linii, otrzymają wiadomości – niektóre oczywiste, inne bardziej subtelne – że ich uprzejmość nie jest doceniana.

Wiele się stało Scottowi przez sześć lat.

„Z pewnością jesteś bardzo dobrze traktowany, ale myślę, że z tym wiąże się oczekiwanie, że jesteś członkiem klubu” – powiedziała Scott w wywiadzie po swoim wystąpieniu. „Dla mnie czułem, że jestem tutaj jako przedstawiciel sportowców. I nie są częścią tego klubu. ”

Grupa sportowców Global Athlete wydała oświadczenie, wychwalając Scotta za to, że wstał „aby reprezentować głos większości – czystych sportowców świata”.

„To wymagało odwagi i hartu ducha, ale na szczęście czysta społeczność sportowców miała flagę w Beckie” – oświadczył.

Po zakończeniu spotkania Scott uśmiechnął się i odetchnął głęboko, być może po raz pierwszy od dłuższego czasu. Zastanawiała się, czy nie przemówić, ale kiedy weszła do pokoju, zdała sobie sprawę, że to jej czas.

Powiedziała, że tak naprawdę chciała zrobić, stojąc przed pokojem konferencyjnym, „przypomnieć im, po co tu są i dla kogo powinni podejmować decyzje w imieniu”.

„To zaginęło przez lata” – powiedział Scott. „Geopolityka i działalność sportowa zbyt długo atuowały sportowców i nadszedł czas, aby wrócić do reprezentowania sportowców. A jeśli tak się nie dzieje, to po co?

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: