KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Rosyjski poborowy o tym, dlaczego zabił 8 żołnierzy: „Bałem się gwałtu”

Szeregowy Ramil Szamsutdinow, który 25 października zastrzelił z broni służbowej 2 oficerów i 6 żołnierzy zeznał w śledztwie, że sięgnął po , gdyż tego samego dnia wieczorem miał zostać zgwałcony – taką obietnicę założył mu .

Do tragedii doszło 25 października tego roku w jednej z jednostek wojskowych w Kraju Zabajkalskim. Jej sprawca, poborowy Szamsutdinow zeznał przed komisją śledczą, że wcześniej gwałcono również innych młodych żołnierzy i teraz „przyszła kolej na niego”.

Wcześniej  ustaliła fakt jego konfliktu z jednym z oficerów, ale nie potwierdziła użycia przemocy fizycznej wobec żołnierza.

W swoich zeznaniach  bronił się, że w chwili popełnienia zbrodni był zdesperowany, bo nie miał nikogo, komu mógł się poskarżyć, gdyż jego przełożeni sami go wcześniej bili i poniżali. Nie miał też możliwości ucieczki.

 „Tego dnia obiecali, że mnie poniżą. Tak właśnie powiedzieli, uprzedzili, że zgwałcą. Tego dnia porucznik powiedział mi, że już po mnie, że to się wydarzy po warcie. Wiem, że wszyscy inni młodzi zostali już poniżeni. A tamtego wieczoru miała być moja kolej – nie miałem dokąd pójść, bo sami oficerowie mnie bili, nie wiedziałem co mam zrobić, uciekać nie było dokąd, wszystko zamknięte” – cytuje słowa poborowego  kanał Baza.
W swoich zeznaniach Szamsutdinow wyraził ubolewanie, że ofiarami padli też niewinni koledzy.
 
„Szkoda tylko, że przypadkowo zastrzeliłem także dwóch chłopaków, którzy nie mieli z tym nic wspólnego” – przyznał. 
Wcześniej komisja Ministerstwa Obrony, która prowadziła  ws. tego zdarzenia zapewniła, że żołnierze w tej jednostce nie byli prześladowani.
zrodlo:kresy24.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: