DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 CZĘŚĆ 1 MATERIAŁ REPORTERSKI WYWIAD Z PIOTREM RYBAKIEM I JEGO WSPÓŁPRACOWNIKIEM ANDRZEJEM KRAWCZYKIEM - MARSZ 11.11.2019 + JACEK MIĘDLAR KIM JEST TEN CZŁOWIEK ? NA PEWNO NIE JEST PATRIOTĄ ! ZAPRASZAM MATERIAŁ WŁASNY REPORTERSKI JACK CALEIB22 listopada 2019
22 godziny pozostały.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Prezydent Czeczenii chce pomóc żołnierzowi, który dokonał masakry w bazie na rosyjskim Dalekim Wschodzie

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Ramil Szamsutdinow zostanie przewieziony do Moskwy, gdzie zbadają go biegli psychiatrzy. Poinformował o tym portal 72.ru ojciec 20-latka.

images1

Bez tytułu 3

Jak pisaliśmy wczoraj, według nieoficjalnych informacji Szamsutdinow twierdzi, że działał w obronie własnej, był bowiem pewien, że starsi żołnierze chcieli go zgwałcić.

Oficjalna wersja podana rosyjskiej opinii publicznej jest jednak taka, że żołnierz przeżył załamanie nerwowe. Stowarzyszenie rosyjskich oficerów twierdzi w oświadczeniu, że negatywnie wpłynęły na niego brutalne gry komputerowe.

Ekspertyza ma być gotowa za 1,5 miesiąca. Nie wiadomo, kiedy żołnierz zostanie przewieziony do specjalistycznej kliniki w Moskwie.

Tymczasem portal „Kavkaz Uzel” podał, że do Czyty w Kraju Zabajkalskim, gdzie znajduje się baza wojskowa, w której doszło do masakry, wyleciał Said-Magomed Czapanow, osobisty prawnik prezydenta rosyjskiej republiki Czeczenii Ramzana Kadyrowa, oraz współpracownik Czapanowa, Rawil Tuguszew. Mają, jak czytamy, „bronić interesów Ramila Szamsutdinowa”. Szamsutdinow pochodzi bowiem z Czeczenii.

Oprac. MaH, tvrain.ru, kavkaz-uzel.eu, 72.ru

fot. kremlin.ru

zrodlo:kresy24.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: