KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Prezydent Czeczenii chce pomóc żołnierzowi, który dokonał masakry w bazie na rosyjskim Dalekim Wschodzie

Ramil Szamsutdinow zostanie przewieziony do Moskwy, gdzie zbadają go biegli psychiatrzy. Poinformował o tym portal 72.ru ojciec 20-latka.

Jak pisaliśmy wczoraj, według nieoficjalnych informacji Szamsutdinow twierdzi, że działał w obronie własnej, był bowiem pewien, że starsi żołnierze chcieli go zgwałcić.

Oficjalna wersja podana rosyjskiej opinii publicznej jest jednak taka, że żołnierz przeżył załamanie nerwowe. Stowarzyszenie rosyjskich oficerów twierdzi w oświadczeniu, że negatywnie wpłynęły na niego brutalne gry komputerowe.

Ekspertyza ma być gotowa za 1,5 miesiąca. Nie wiadomo, kiedy żołnierz zostanie przewieziony do specjalistycznej kliniki w Moskwie.

Tymczasem portal „Kavkaz Uzel” podał, że do Czyty w Kraju Zabajkalskim, gdzie znajduje się baza wojskowa, w której doszło do masakry, wyleciał Said-Magomed Czapanow, osobisty prawnik prezydenta rosyjskiej republiki Czeczenii Ramzana Kadyrowa, oraz współpracownik Czapanowa, Rawil Tuguszew. Mają, jak czytamy, „bronić interesów Ramila Szamsutdinowa”. Szamsutdinow pochodzi bowiem z Czeczenii.

Oprac. MaH, tvrain.ru, kavkaz-uzel.eu, 72.ru

fot. kremlin.ru

zrodlo:kresy24.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: