NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Lotnisko w Denver zapisem nadchodzącego ludobójstwa i schronieniem dla elit w czasie depopulacji. ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Hiszpania powtarza wybory, gdy kataloński kryzys przyspiesza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

MADRID (AP) – Hiszpania przeprowadza czwarte wybory parlamentarne od tylu lat – a drugie w tym roku – pośród nieufności wyborców i wznowienia katalońskiej niepodległości, która wzmocniła skrajną prawicę.

Pierwszą przeszkodą dla każdego, kto wygra niedzielne głosowanie, będzie przezwyciężenie coraz bardziej rozdrobnionej i spolaryzowanej polityki kraju i zbudowanie większości parlamentarnej, która poprze jego rząd.

To może okazać się trudne. Socjaliści Pedro Sáncheza wydają się być przygotowani do ponownego zdobycia największej liczby miejsc w parlamencie, ale mniej niż nawet w kwietniu, kiedy Sánchez nie był w stanie uzyskać poparcia swoich lewicowych rywali, by utrzymać swoją partię u władzy.

Sánchez walczy z pięcioma innymi mężczyznami o stanowisko premiera. W ostatnich dniach próbował zwabić niezdecydowanych i centralnych wyborców, mówiąc, że skoncentruje swoją kolejną kadencję na kwestiach gospodarczych i zaostrzając swoje stanowisko wobec katalońskich separatystów.

Jego wysiłki przychodzą jako poparcie dla konserwatywnej Partii Ludowej, a skrajnie prawicowy Vox rośnie po masowych protestach w Katalonii w zeszłym miesiącu, kiedy dziewięciu liderów jego ruchu separatystycznego skazano na więzienie za próbę odejścia zamożnego regionu dwa lata temu.

Próbując odwołać się do Hiszpanów sfrustrowanych próbą secesji, Sánchez obiecał przywrócić warunki więzienia dla tych, którzy zakazali referendów w sprawie niepodległości, obalając poprzednie stanowisko socjalistyczne.

„Nie pozwolę, by kolejna skrajna nacjonalistyczna epidemia, podsycana fałszywymi narracjami i pełna kłamstw, podważyła sukces hiszpańskiej demokracji”, 47-letni lider napisał w komentarzu opublikowanym w tym tygodniu w kilku europejskich gazetach.

Ale analityk polityczny Pablo Simón, profesor Uniwersytetu Carlosa III, mówi, że kontekst wyborów sprawia, że jeszcze trudniej jest przekonać wyborców.

„Opinia publiczna jest zła na powtórkę wyborów, z rekordowym poziomem niezadowolenia wobec klasy politycznej i wielkim pesymizmem co do wyników gospodarki w przyszłym roku” – powiedział.

Nawet jeśli Sánchezowi uda się zebrać poparcie od anty-oszczędnościowej United We Can i jej nowego odłamka More Country, gabinet socjalistyczny prawdopodobnie będzie potrzebował wsparcia małych partii regionalnych lub prawicowej opozycji, aby wstrzymać się od głosu.

Czwarta gospodarka strefy euro funkcjonuje bez stabilnego rządu od połowy 2018 r., Kiedy Sánchez usunął skażonych szczepami konserwatystów w głosowaniu nad wotum zaufania parlamentarnego. Centrolewicowy rząd mniejszości rozpadł się w niecały rok po utracie poparcia parlamentarnego partii regionalnych.

Socjaliści Sáncheza zwiększyli liczbę miejsc z 85 do 123 w wyborach pod koniec kwietnia. Ale potrzebował wsparcia bezwzględnej większości, czyli 176 spośród 350 prawodawców, a upadek z liderem United We Can, Pablo Iglesiasa, pozostawił go bez wystarczającej liczby głosów.

Najnowsze sondaże pokazują, że obie lewicowe partie mogą stracić grunt.

Tymczasem Partia Ludowa wraca do zdrowia po utracie w kwietniu ponad połowy reprezentacji parlamentarnej, spadając do 66 mandatów. Ankiety pokazują, że konserwatyści mogą zdobyć więcej mandatów w tych wyborach. Ale szanse Pablo Casado na utworzenie rządu są mniejsze niż Sáncheza, biorąc pod uwagę, że naturalny sojusznik partii, centroprawicowi Obywatele, nie powinien dobrze sobie radzić.

Partią, która jak dotąd najbardziej skorzystała na kryzysie katalońskim, była Vox z mieszanką hiszpańskiego nacjonalizmu i populizmu.

Oprócz wezwania do pozbawienia Katalonii uprawnień samorządowych i zakazania regionalnych partii separatystycznych, Vox zintensyfikował retorykę antyimigracyjną. Partia opublikowała filmy z kampanii łączące migrantów z przestępczością, a jej przywódcy organizowali wiece poza ośrodkami, w których władze opiekują się nastoletnimi migrantami bez opieki.

Vox zdobył w kwietniu 24 mandaty, mniej niż przewidywały sondaże, ale nadal było to bezprecedensowe zwycięstwo skrajnej prawicy, która znajdowała się na marginesie głównego nurtu politycznego od końca dyktatury gen. Francisco Franco w 1975 r. Tym razem ankiety przewidują Vox zdobędzie co najmniej 40 mandatów w Kongresie Deputowanych.

Partia wspiera teraz mniejszościowe koalicje rządów Partii Ludowej i Obywateli w regionach Madrytu, Andaluzji i Murcji, a jej wsparcie było kluczowe dla wielu innych samorządów, powiedziała Bonnie Field, profesor globalizacji na Uniwersytecie Bentley.

„Gdyby właściwe partie odniosły niespodziewane zwycięstwo w niedzielę, takie rozwiązanie z pewnością byłoby na stole” – powiedział Field.

Oczekuje się, że frekwencja będzie niska w niedzielnych wyborach, co zasadniczo przyniosło korzyści partiom prawicowym. Zauważyła jednak, że socjalistom udało się zmobilizować wyborców w kwietniu, wzbudzając „strach przed radykalną prawicą i możliwość rządzącego nią prawicowego rządu”.

„Musimy sprawdzić, czy to znowu zadziała” – dodała.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: