KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

MICHALKIEWICZ , BRAUN, MIĘDLAR – DONOSICIELE ,SS… BOJĄCY SIĘ WŁASNYCH SŁÓW …. JAK WOJNA TO WOJNA – PATRIOCI Z ŻYDOWSKIEJ ŁASKI PTFU ….

WITAM OTO ODPOWIEDŹ NA DONOSY SUKINSYNÓW PAROBKÓW I GROSZOROBÓW Z Y.T BEZ KTÓREGO ZWYCZAJNIE NIE ISTNIEJĄ …… PO PROSTU ICH NIEMA ..

PONIŻEJ PEŁNE MATERIAŁY STRIM BEZ CENZURY – NA TEMAT W/W SKURWYSYNÓW KTÓRZY ISTNIEJĄ MEDIALNIE TYLKO I WYŁĄCZNIE Z ŁASKI I DOBREGO HUMORU

WŁAŚCICIELI Y.T I F.B ……….. ONI STWORZYLI TYCH LUDZI MEDIALNIE I ONI MOGĄ ZAKOŃCZYĆ ICH ISTNIENIE JEDNYM KLIKNIĘCIEM KASUJĄCYM ICH KONTA

O BRAUNIE I JEGO POWIĄZANIACH MORALNYCH Z ALFONSAMI I SUTENERAMI !!

O ZDRAJCACH SPRZEDAWCZYKACH I DŁUŻNIKACH PIOTRA RYBAKA – KIM SĄ I CO ROBIĄ DZISIAJ ……..

APEL DO OSÓB KTÓRE CHCĄ PRAWDZIWYCH MATERIAŁÓW ODSŁANIAJĄCYCH PRAWDZIWE MORDY ” PRAWICOWYCH IKON BRYLUJĄCYCH W POLITYCE KREOWANEJ POLAKOM PRZEZ Y.T I F.B”

ZBIÓRKA ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA ZMAKSYMALIZOWANIE ZASIĘGÓW STREAM NA TEJ STRONIE ORAZ ŚRODKÓW POZWALAJĄCYCH NA NAGRYWANIE MATERIAŁÓW WIDEO Z OSOBAMI KTÓRE CHCĄ UPUBLICZNIAĆ PRAWDĘ I DOKUMENTY NA TEMAT RÓŻNYCH ŚMIECI KTÓRE LANSUJĄ SIĘ W MEDIACH NA WODZÓW POLAKÓW –

DOŚĆ TEGO !! KAŻDA ZŁOTÓWKA PRZYCZYNI SIĘ DO DEMASKOWANIA TEJ HOŁOTY I PAROBKÓW NA GARNUSZKU OBCYCH … KTÓRYM ŚMIERDZI IDEA POSIADANIA WŁASNYCH MEDIÓW POLSKICH KTÓRE SKUTECZNIE UKRÓCĄ ICH PODŁĄ DZIAŁALNOSĆ 

WPŁAĆ DOWOLNĄ KWOTĘ ZA POŚREDNICTWEM PEYPAL , LUB W OPCJI NA KONTO PODANEJ W LINKU POD PEYPAL !! DAJCIE ŚRODKI A JA WYLECZĘ TEN KRAJ Z RAK – ZDRAJCÓW ZA PIENIĄDZE !!!

DOBROWOLNE WSPARCIE REDAKCJI M-forum av live

€1,00

LINK DO KONTA BANKOWEGO I INNYCH MOŻLIWOŚCI WSPARCIA NA TEJ WOJNIE !!

strzałka-z-napisem-kliknij

2 thoughts on “MICHALKIEWICZ , BRAUN, MIĘDLAR – DONOSICIELE ,SS… BOJĄCY SIĘ WŁASNYCH SŁÓW …. JAK WOJNA TO WOJNA – PATRIOCI Z ŻYDOWSKIEJ ŁASKI PTFU ….

 1. Szanowny Panie Rybak ….. niczego Pan jeszcze nie wygrał była to dopiero I instancja ….. to otwiera drogę Magistratowi do zaskarżenia powyższego wyroku do drugiej instancji …. widzimy więc , że do końcowego orzeczenia droga bardzo daleka …. a orzeczenie niepewne …. czyli taki totolotek …. przyklepią wyrok I instancji ? ….. czy oddadzą do ponownego rozpoznania ? ……….. A znając nasze Sądy , mogą odwrócić o 180 * wszystko co stało na nogach ….. i będzie wszystko zgodnie z prawem .

  To samo dotyczy tych skazanych na karę grzywny [200-500] ….. to pierwszy aspekt ….. drugi to , to , że w naszym kraju nie istnieje format precedensowy w systemie sądownictwa jak w krajach anglo-saskich .
  Nasze Sądy związane są tylko Ustawami i Konstytucją .
  Co to oznacza w rzeczywistości ….. a no to , że każda osoba ukarana grzywną musi indywidualnie zaskarżyć nałożenie powyższej …. posiłkując się końcowym , prawomocnym orzeczeniem Sądu …. oczywiście jeżeli będzie korzystny dla Was .

  Sz.Panie Jacku ….. jeżeli 15 mają być podawane przez Pana Rybaka zasadne dane w takiej formie jak w powyższym ”streamie” to szkoda Pańskiego cennego czasu i ”hałasu” .

  Pan Rybak niczym nie ryzykuje ….. a akcentowanie cały czas jakie to wysokie wydatki poniósł w związku z organizacją MN w 2018 roku zostawia dużo niesmaku ….. mógł wydać 100 …. 1000 ….. i 10.000 ….. sumy są zasadnicze w tym przypadku ……

  Najlepiej zrobić stronę ZAMKNIĘTĄ …. ABY ŻADNE KUREWSTWO I INNE ROBACTWO NIE MIAŁO WSTĘPU .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: