DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 CZĘŚĆ 1 MATERIAŁ REPORTERSKI WYWIAD Z PIOTREM RYBAKIEM I JEGO WSPÓŁPRACOWNIKIEM ANDRZEJEM KRAWCZYKIEM - MARSZ 11.11.2019 + JACEK MIĘDLAR KIM JEST TEN CZŁOWIEK ? NA PEWNO NIE JEST PATRIOTĄ ! ZAPRASZAM MATERIAŁ WŁASNY REPORTERSKI JACK CALEIB22 listopada 2019
22 godziny pozostały.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Jeden ze sprawców zestrzelenia samolotu MH17 gotowy jest zeznawać przed holenderską prokuraturą, ale stawia warunki

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Władimir , który dowodził „siłami przeciwlotniczymi” Donieckiej Republiki Ludowej podczas zestrzelenia malezyjskiego Boeinga rejs MH17, jest gotowy do zeznawania przed holenderskimi śledczymi. Stawia jednak warunki. Poinformował o tym reprezentujący go prawnik Anatolij Kuczerena.

images1

Bez tytułu 3

Cemach chce, aby przesłuchanie odbyło się na terytorium Donbasu kontrolowanym przez „separatystów”. Kuczerena powiedział, że jego klient „jest gotowy udowodnić swoją niewinność”. Prawnik twierdzi również, że Cemach opisał mu okropności, jakich doświadczył po uprowadzeniu w Snieżnoje i „zastraszaniu przez ukraińskie służby wywiadowcze”.

Według Kuczerena, Cemach nie może przyjechać do Rosji, ponieważ znajduje się na międzynarodowej liście poszukiwanych.

Przypomnijmy, 7 września br. Cemach, który kilka tygodni wcześniej został uprowadzony przez agentów ukraińskiego wywiadu wojskowego z miejscowości Snieżnoje, z terytorium kontrolowanego przez „separatystów”, został wydany przez Ukrainę z Rosji w ramach wymiany jeńców i więźniów. Obecnie przebywa w Donbasie.

Opr. TB, https://www.interfax.ru/

zrodlo:kresy24.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: