KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Jeden ze sprawców zestrzelenia samolotu MH17 gotowy jest zeznawać przed holenderską prokuraturą, ale stawia warunki

Władimir , który dowodził „siłami przeciwlotniczymi” Donieckiej Republiki Ludowej podczas zestrzelenia malezyjskiego Boeinga rejs MH17, jest gotowy do zeznawania przed holenderskimi śledczymi. Stawia jednak warunki. Poinformował o tym reprezentujący go prawnik Anatolij Kuczerena.

Cemach chce, aby przesłuchanie odbyło się na terytorium Donbasu kontrolowanym przez „separatystów”. Kuczerena powiedział, że jego klient „jest gotowy udowodnić swoją niewinność”. Prawnik twierdzi również, że Cemach opisał mu okropności, jakich doświadczył po uprowadzeniu w Snieżnoje i „zastraszaniu przez ukraińskie służby wywiadowcze”.

Według Kuczerena, Cemach nie może przyjechać do Rosji, ponieważ znajduje się na międzynarodowej liście poszukiwanych.

Przypomnijmy, 7 września br. Cemach, który kilka tygodni wcześniej został uprowadzony przez agentów ukraińskiego wywiadu wojskowego z miejscowości Snieżnoje, z terytorium kontrolowanego przez „separatystów”, został wydany przez Ukrainę z Rosji w ramach wymiany jeńców i więźniów. Obecnie przebywa w Donbasie.

Opr. TB, https://www.interfax.ru/

zrodlo:kresy24.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: