NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Finowie zmienili prawo bo boją się (rosyjskich) szpiegów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

 wprowadziła nowe prawo utrudniające zakup nieruchomości w kraju przez osoby spoza UE. Będą oni teraz potrzebować specjalnego pozwolenia od … ministerstwa obrony.

Nowa legislacja została po raz pierwszy postawiona na wokandzie w wyniku nalotu policji na domy należące do rosyjskiego biznesmena. Był on podejrzewany o zwykłe finansowe machlojki jednak w trakcie śledztwa pojawiły się również wątki szpiegowskie, które obnażyły podatność kraju na infiltrację. Miedzy innymi każdy mógł kupić sobie nieruchomość nawet w najbliższym sąsiedztwie strategicznych instalacji wojskowych. Teraz państwo będzie miało prawo pierwokupu takich terenów i obiektów będzie mogło również zablokować daną transakcję ich sprzedaży.

Fińskie Ministerstwo Obrony uspokaja i twierdzi, że nowe przepisy „nie powinny być skierowane do żadnego konkretnego kraju lub podmiotów”. Anu Sallinen jego rzecznik powiedział „Zapobiegnie to sytuacjom, w których warunki działania organów bezpieczeństwa lub interesów bezpieczeństwa narodowego mogłyby zostać zagrożone z powodu budowy lub zamiany nieruchomości (…)Naszym celem jest, aby Finlandia pozostała otwartym, przyjaznym dla inwestycji zagranicznych społeczeństwem, które zaprasza do rozwijania działalności gospodarczej i handlu w Finlandii.”. Wydaje się jednak, że mają one przeciwdziałać głównie zapędom rosyjskiego wywiadu. Nowe przepisy wejdą w życie 1 stycznie 2020 roku.

Oprac MK

foto wikipedia

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: