DZIŚ NA ŻYWO - 21.00 CZĘŚĆ 1 MATERIAŁ REPORTERSKI WYWIAD Z PIOTREM RYBAKIEM I JEGO WSPÓŁPRACOWNIKIEM ANDRZEJEM KRAWCZYKIEM - MARSZ 11.11.2019 + JACEK MIĘDLAR KIM JEST TEN CZŁOWIEK ? NA PEWNO NIE JEST PATRIOTĄ ! ZAPRASZAM MATERIAŁ WŁASNY REPORTERSKI JACK CALEIB22 listopada 2019
22 godziny pozostały.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności..Do dyspozycji czytelników i widzów chat obsługujący wszystkie formaty multimediów które można załączać w dyskusji.Ponadto możliwość zakładania indywidualnych imiennych kont z możliwością publikowania wszelkich materiałów i multimediów BEZ CENZURY

Antykomunistyczny happening w Petersburgu w rocznicę „bolszewickiej rewolucji”

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W Petersburgu grupa artystyczna „Snu-Snu” zorganizowała akcję „Kąpiel czerwonego mnie”. Aktywista Aleksandr Kołpakow pomalował swoje ciało na czerwono i przepłynął w pobliżu krążownika-muzeum Aurora.

images1

Bez tytułu 3

Wobec temperatury ujemnej skorygowano przebieg happeningu – Kołpakow, nie mogąc długo przebywać w wodzie, nie zdołał zmyć z siebie farby. Wraz z kolektywem „Snu-Snu” wyjaśnił zgromadzonym widzom i dziennikarzom, że to „czerwień, która źle się zmywa. Podobnie jak w naszym kraju, czerwień pozostała w sercach i mózgach”.

Według niego, fundament został jednak położony – „rytuał oczyszczenia wodą”, który jest symbolem rosyjskiej kultury. Wyjaśnił, że musiał wejść do wody czerwonym, aby wyjść z niej czystym. Podkreślił też, że happening był akcją o charakterze antykomunistycznym.

Przypomnijmy, w czasach ZSRR 7 listopada, rocznica przewrotu i dojścia do władzy bolszewików w 1917 roku, obchodzony było jako „święto rewolucji bolszewickiej”.

Opr. TB, https://moika78.ru/

fot. https://moika78.ru/ Валентин Егоршин

zrodlo:kresy24.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: