NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Tragikomedia. Czarnoskóry uczestnik Marszu Niepodległości pozywa europosła za „rasistów”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ordo Iuris w akcji. Prawnicy tej organizacji złożyli w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia wniosek o uchylenie immunitetu Guyowi Verhofstadtowi, niedawnemu liderowi europejskich liberałów. Podstawą jest prywatny akt oskarżenia, wystosowany przez dr. Bawera Aondo-Akaa.

Dr Bawer Aondo-Akaa jest gościem kolejnych Marszów Niepodległości od początku bieżącej dekady. Za każdym razem jest eksponowany fotoreporterom, aby pokazać, że rasizm na nacjonalistycznej defiladzie to mit wysnuty przez liberalne i lewicowe media. Aondo-Akaa podkreśla, że jest Polakiem i patriotą.

Na kilka dni przez tegorocznym Marszem Niepodległości doktor AA znów wraca w roli katalizatora. Tym razem chodzi o prywatny akt oskarżenia, jaki wystosował przeciwko Guy Verhofstadtowi, który 15 listopada 2017 roku podczas europarlamentarnej debaty na temat stanu praworządności w Polsce powiedział, że rządy PiS prowadzą do napięć społecznych i nietolerancji, o czym świadczy zjawisko Marszu Niepodległości, w którym zdaniem eurodeputowanego brało udział „kilka tysięcy faszystów i zwolenników białej rasy”. Europosła oburzył fakt, że „taka demonstracja odbyła się zaledwie kilkaset kilometrów od Auschwitz”. Aondo-Akaa poczuł się tym urażony, bo przecież jemu nikt na Marszu Niepodległości krzywdy nie zrobił, co stanowi według doktora dowód na to, że na imprezie nie ma żadnych rasistów.

W maju 2019 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy – Śródmieścia wydał postanowienie o umorzeniu postępowania wskazując, że, rzekomo, nie ma podstaw prawnych do przekazania wniosku pokrzywdzonego o uchylenie immunitetu Guyowi Verhofstadtowi. Prawnicy Ordo Iuirs złożyli na to postanowienie zażalenie i – jak poinformowali 21 października – Sąd Okręgowy w Warszawie w całości przychylił się do zażalenia i uchylił postanowienie Sądu Rejonowego, wskazując, iż ma on obowiązek wystąpienia do przewodniczącego Parlamentu Europejskiego w celu rozpoczęcia procedury uchylenia belgijskiemu politykowi chroniącego go immunitetu. W związku z tym sąd pierwszej instancji wydał finalnie postanowienie o wystąpieniu do Parlamentu Europejskiego o uchylenie immunitetu eurodeputowanemu.

O tym, że obecność rasistów na Marszu Niepodległości jest faktem mówi analityk ds. skrajnej prawicy, dr Przemysław Witkowski. – Szturmowi „separatysci rasowi” z czarnego bloku musieli być „niezwykle zadowoleni” z towarzystwa krakowskiego teologa z partii fundamentalistów religijnych Marka Jurka z Prawicy RP, pana dr. Aondo-Akaa, bo ich pismo „Szturm” pełne jest rasistowskich wizji separacji ludzi o różnym kolorze skory – wskazuje Witkowski odnosząc się do organizacji Szturmowcy, która w 2017 roku zaprezentowała na marszu baner „Europa będzie biała albo bezludna”.

– Hierarchia, separacja i  autorytaryzm to dla mnie duch Marszu Niepodległości i pozywanie zagranicznych polityków tego nie zmieni. To nie Polska, gdzie można zamknąć usta pozwem i groźbą grzywny – dodaje dr  Przemysław Witkowski

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: