NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Poznań: prokuratura kryje przestępców seksualnych w kościele?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Wyjątkowo ślamazarnie i bez żadnego zaangażowania w ustalenie faktów podchodzi do sprawy zatajania przypadków wykorzystywania seksualnego dzieci prokuratura. Działacze Razem, którzy złożyli doniesienie w tej sprawie zwracają uwagę, że takie opieszałość organów ścigania naraża na niebezpieczeństwo kolejnych małoletnich.

„Sprawa jest w mojej ocenie bardzo poważna, bo istnieje spora szansa, że gwałciciele dzieci nadal pozostają na wolności i reakcja powinna być natychmiastowa, ale cóż, żyjemy w Polsce” – napisał w środę na Facebooku Amadeusz Smirnow, w przeszłości działacz Razem, współautor wniosku do prokuratury.

W maju bieżącego roku Smirnow razem z inną, również byłą już działaczką Razem, Dorotą Koszal złożyli zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez abp. Stanisława Gądeckiego, zarzucając przewodniczącemu Konferencji Episkopatu Polski, a także inni urzędnicy, funkcjonariusze i hierarchowie Sekretariatu KEP nie przekazali organom ścigania wiedzy na temat przestępstw związanych z wykorzystywaniem seksualnym osób poniżej 15 roku życia.

Co prokuratura zrobiła przez ten czas? Okazuje się, że nic. – Trwa spór kompetencyjny, która prokuratura ma zająć się tym zawiadomieniem – powiedział dla „Głosu Wielkopolskiego” prokurator Michał Smętkowski, rzecznik poznańskiej Prokuratury Okręgowej. Chodzi o to, że poznańscy śledczy uznali, że sprawą powinna się zająć prokuratura stołeczna, albowiem zachodzi kolizja „tożsamości przedmiotowo-podmiotowej z innym postępowaniem”. Podobne zawiadomienie złożył bowiem poseł Nowoczesnej Adam Szłapka.

Parlamentarzysta nie ma wątpliwości – ktoś chce tę sprawę zmieść pod dywan.- Gdy otrzymałem decyzję o odmowie wszczęcia postępowania, poszedłem porozmawiać z prokuratorem. Odniosłem wrażenie, że nie bardzo może zająć się tą sprawą ze względu na opcję polityczną, która obecnie kieruje prokuraturą. Prokurator tłumaczył mi, że nie wiadomo, czy po lipcu 2017 roku Episkopat nie zgłosił tego typu przestępstw. A przecież właśnie ta kwestia miała zostać wyjaśniona. Wyszło na to, że skoro nie wiadomo, to nie należy wszczynać śledztwa. Domagałem się również przesłuchania arcybiskupów Gądeckiego i Jędraszewskiego, by wyjaśnili wątpliwości, ale prokuratura tego nie zrobiła. Domagałem się także od śledczych pisemnego uzasadnienia odmowy wszczęcia śledztwa, ale również tego nie uczynili – tłumaczy Szłapka.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: