NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
"Lubią swoje własne towarzystwo. 11 wspólnych cech, które mają osoby bardzo inteligentne"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Jeffrey Epstein: ABC zatrzymał raport „wśród gróźb pałacu”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ujawniony materiał pokazuje amerykańską kotwicę, która narzeka, że redaktorzy „unieważnili” historię o pedofilu Jeffreyu Epsteinie pod presją rodziny królewskiej.

Amy Robach i Jeffrey Epstein

Amy Robach z ABC widać w uścisku, w którym jej wywiad z rzekomą ofiarą Epsteina i księcia Andrzeja nigdy nie wyszedł na antenę.

„Pałac dowiedział się i zagroził nam na milion różnych sposobów” – mówi.

ABC News stwierdziło, że roszczenie jest „zerowe”, a Buckingham Palace powiedział BBC „to sprawa ABC”.

Epstein, zamożny i dobrze powiązany finansista, został znaleziony martwy w celi w sierpniu w oczekiwaniu na proces za przestępstwa seksualne. Jego śmierć została uznana za samobójczą przez śledczych.

Na filmie pani Robach wyraża frustrację, że jej wywiad z Virginią Giuffre w 2015 roku – wcześniej Virginia Roberts – nigdy nie był transmitowany.

Klip został ujawniony we wtorek przez Project Veritas, grupę, która stara się ujawnić postrzegane liberalne uprzedzenia w głównych mediach.

35-letnia Giuffre twierdzi, że była molestowana przez Epsteina i otrzymała rozkaz uprawiania seksu z potężnymi mężczyznami, w tym księciem Andrew, księciem Yorku.

W dokumentach sądowych powiedziała, że była zmuszona uprawiać seks z brytyjskim królewskim trzykrotnie, gdy była w prawnym wieku zgody.

Książę Andrew zaprzeczył, że ma „jakąkolwiek formę kontaktów seksualnych lub relacji” z panią Giuffre.

W 2015 r. Sędzia orzekł, że zarzuty pani Giuffre dotyczące księcia Andrzeja były „niematerialne i bezczelne” i nakazał ich usunięcie z roszczenia przeciwko Epsteinowi.

Książę Andrew z Virginią Giuffre i Ghislaine Maxwell stojącą z tyłu, na początku 2001 r. (Podobno zabrano z domu Maxwella w Londynie)Prawa autorskie do obrazuVIRGINIA ROBERTS
Podpis podzdjęciem Pani Giuffre mówi, że była kilkakrotnie molestowana przez księcia Andrzeja

Co pokazuje film?

„Mam tę historię od trzech lat. Rozmawiałem z Virginią Roberts” – mówi Robach, rozmawiając z kimś poza kamerą.

„Nie chcielibyśmy tego nadawać. Po pierwsze powiedziano mi:„ kim jest Jeffrey Epstein? Nikt nie wie, kto to jest. To głupia historia ”.

„Wtedy Pałac dowiedział się, że mieliśmy jej wszystkie zarzuty dotyczące księcia Andrzeja i zagroził nam na milion różnych sposobów.

„Tak bardzo się baliśmy, że nie będziemy w stanie przeprowadzić wywiadu z Kate i Willem.

„To także stłumiło historię”, dodał gospodarz programu ABC 20/20.

W oświadczeniu dla BBC News rzecznik Buckingham Palace powiedział, że to „sprawa ABC”.

Robach mówi również, że wywiad zawierał zarzuty przeciwko byłemu prezydentowi USA Billowi Clintonowi.

„Mieliśmy wszystko” – kontynuuje. „Przez trzy lata próbowałem go założyć, ale bezskutecznie.

„A teraz wszystko wychodzi i jest jak te nowe odkrycia, a ja, do cholery, miałem to wszystko”.

Pani Robach (druga od prawej) była w Londynie, aby opisać narodziny księcia Jerzego w 2013 rokuPrawa autorskie do obrazuGETTY IMAGES
Podpis podzdjęciem Pani Robach (druga od prawej) była w Londynie, aby opisać narodziny księcia Jerzego w 2013 roku

Jak ABC zareagowała?

W oświadczeniu po wycieku materiału ABC podtrzymało decyzję o nie nadawaniu wywiadu, mówiąc, że reportaż nie spełniał standardów.

„Ale nigdy nie przestaliśmy badać tej historii”, kontynuuje oświadczenie, dodając, że „znaczące zasoby” zostały przeznaczone na badanie Epsteina.

W osobnym oświadczeniu Robach powiedziała, że „złapała ją prywatna chwila frustracji” zeszłego lata, gdy rozwijała się historia Epsteina.

Powiedziała, że „była zdenerwowana, że ważny wywiad, który przeprowadziłem z Virginią Roberts, nie został wyemitowany, ponieważ nie mogliśmy uzyskać wystarczających dowodów potwierdzających”, aby spełnić standardy redakcyjne ABC.

„Moje komentarze na temat księcia Andrzeja i jej zarzuty, że widziała Billa Clintona na prywatnej wyspie Epsteina, odnosiły się do tego, co Virginia Roberts powiedziała w tym wywiadzie w 2015 roku.

„Odniosłem się do jej zarzutu, a nie tego, co ABC News zweryfikowało w naszym raporcie”.

Dodała, że „od lat nikt nigdy nie powiedział mi ani zespołowi, aby przestał raportować” na temat Epsteina.

zrodlo:bbc.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: