NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Jak zabiłeś Jeffreya Epsteina?” Hillary Clinton wybuchnęła śmiechem z powodu dowcipu o zwłokach… znowu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W wystąpieniu w Daily Show Hillary Clinton została poproszona o rozważenie swojej roli jako głównego nemezis konserwatystów oraz o tym, jak – jeśli nie – dodała Jeffreya Epsteina do „Liczby ciał Clintona” teoretycznie wymyślonej przez miłośników spiskowych.

„Jak zabiłeś Jeffreya Epsteina?” Hillary Clinton wybuchnęła śmiechem z powodu dowcipu o zwłokach… znowu

„Muszę zadać ci pytanie, które dręczyło mnie od jakiegoś czasu, w jaki sposób zabiłeś Jeffreya Epsteina?”, Zapytał prowadzący Trevor Noah w czwartkowy program, wywołując wybuch śmiechu z Clintona. „Wygląda na to, że stoi za wszystkim nikczemnym, a jednak nie używa się [tej mocy], aby zostać prezydentem”.

Zanim zdążyła rozlać fasolę, Noah zadał następne pytanie, pytając, jak to jest być „bogiem prawicy” i tematem niezliczonych internetowych teorii spiskowych.

Cóż, jest to dla mnie ciągła niespodzianka… ponieważ to, co mówią – a teraz oczywiście na sterydach jest online – są tak absurdalne, ponad wszelkie wyobrażenia, które mogłem mieć” – powiedział Clinton.

Są tak wytrwali w przedstawianiu tych szalonych pomysłów i teorii. Szczerze mówiąc, nie wiem, co zrobiłem, żeby ich tak zdenerwować.

feed me a stray brät@JonnieBratwurst

Hillary Clinton laughs the same way about Epstein the same way she does about Gaddafi

Ludzie o tym mówią: 15

Jednak bardziej nastawione na spisek rogi Twittera szybko dały Clinton kilka pomysłów, a wielu sceptycznych komentatorów spieszyło się, by odgrywać rolę w śmierci Epsteina i innych mrocznych fabułach.

CZYTAJ WIĘCEJ: „Wieszanie nie powoduje złamania kości”: obrażenia Epsteina bardziej zgodne z zabójstwem, zauważył patolog mówi

Wiele teorii skoncentrowanych na rodzinie Clinton pojawiło się po śmierci finansisty, pogłębionych doniesieniami, że był osobistym przyjacielem Billa Clintona. Epstein został znaleziony martwy w celi na Manhattanie w sierpniu, gdzie czekał na proces w sprawie zarzutów o handel seksualny. Podczas gdy urzędnicy uznali śmierć za samobójstwo, patolog Michael Baden zakwestionował ten wniosek na początku tego tygodnia, sugerując, że wyniki sekcji zwłok Epsteina bardziej przypominały morderstwo.

RÓWNIEŻ NA RT.COM„Dzięki Bogu za Deep State”, mówi były szef CIA. Nadal uważasz, że to teoria spiskowa?

Niektórzy internauci zastanawiali się, że spisek Clintona naraził również gospodarza Daily Show, a nawet naraził jego życie na niebezpieczeństwo, mimo że Noah „1000%… poprosił ją o pozwolenie na [pytanie Epsteina]”.

President Camacho – 1st Governor of Greenland@BrawndoLabs

1000% he asked her permission to ask that beforehand

Jack@jack_condren

Still, somebody should check on him.

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Jack

Histeryczny śmiech Clintona z powodu zwłok na Daily Show nie był jej debiutem w świecie komedii. Będąc jeszcze w biurze w 2011 r., Powiedziała dziennikarzom oszałamiające informacje o brutalnej  egzekucji lidera libijskiego Mummara Kaddafiego po kampanii bombardowań prowadzonej przez USA, która wyparła go z władzy, rechocząc:

Przyszliśmy, zobaczyliśmy, on umarł!

W Libii wciąż tląca się ruina nękana przemocą około ośmiu lat po obaleniu Kaddafiego żart nie zestarzał się dobrze i może pomóc wyjaśnić, dlaczego krytyka Clintona była tak „zdenerwowana”.

W innym przezabawnym mędrcu podczas spotkania Departamentu Stanu w 2010 r. W sprawie informowania o nieprawidłowościach, Clinton rzekomo zapytał kolegów z departamentu  „Czy nie możemy po prostu otruć tego faceta?”,  Odnosząc się do Juliana Assange’a, współzałożyciela organizacji anty-tajemniczej WikiLeaks, która opublikowała tysiące tajnych dokumenty rządowe. Choć Clinton twierdzi, że nie pamięta komentarza, nalegała:  „Byłoby to żartem, gdyby tak zostało powiedziane”.

Niezależnie od  kolejnej prezydenckiej kariery być może kariera w komedii stand-up jest u skrzydeł byłego sekretarza stanu.

RÓWNIEŻ NA STRONIE RT.COM„Byłby to żart”: Clinton zaprzecza wezwaniu ataku DRONAAssange

Podoba ci się ta historia? Udostępnij to znajomym!

zrodlo:rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: