NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Byli pracownicy Twittera oskarżeni o szpiegostwo w Arabii Saudyjskiej

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Dwóch byłych pracowników Twittera zostało oskarżonych w USA o szpiegowanie Arabii Saudyjskiej.

Siedziba Twittera 25 października 2013 r. W San Francisco w Kalifornii

Oskarżenia, ujawnione w środę w San Francisco, twierdzą, że agenci saudyjscy szukali danych osobowych użytkowników Twittera, w tym znanych krytyków rządu saudyjskiego.

Dokumenty sądowe wymieniły je jako Ahmad Abouammo, obywatel USA, i Ali Alzabarah z Arabii Saudyjskiej.

Trzecia osoba, obywatelka Arabii Saudyjskiej Ahmed Almutairi, jest również oskarżona o szpiegostwo.

New York Times mówi, że po raz pierwszy obywatelom saudyjskim postawiono zarzuty szpiegowania w Stanach Zjednoczonych.

Jakie są opłaty?

Zarzuty, o które twierdzi Almutairi, działały jako pośrednicy między dwoma pracownikami Twittera i saudyjskimi urzędnikami.

Ahmad Abouammo pojawił się w sądzie w Seattle w środę i został tymczasowo aresztowany w oczekiwaniu na kolejną rozprawę w piątek.

Jest także oskarżony o fałszowanie dokumentów i składanie fałszywych oświadczeń przed FBI. Mówi się, że Abouammo porzucił pracę jako menedżer ds. Partnerstwa medialnego na Twitterze w 2015 roku.

Uważa się, że Ali Alzabarah i Ahmed Almutairi przebywają w Arabii Saudyjskiej.

Alzabarah, były inżynier Twittera, został oskarżony o dostęp do danych osobowych ponad 6000 użytkowników Twittera w 2015 roku po rekrutacji przez agentów saudyjskich.

Śledczy stwierdzili, że został skonfrontowany ze swoimi przełożonymi i umieszczony na urlopie administracyjnym przed ucieczką do Arabii Saudyjskiej z żoną i córką.

Kluczowy sojusznik USA

W oświadczeniu Twitter stwierdził, że „długości, do których pójdą źli aktorzy”, będzie próbował podważyć jego usługę.

Dodał: „Rozumiemy niewiarygodne ryzyko, z jakim zmaga się wielu użytkowników korzystających z Twittera, aby dzielić się swoimi perspektywami ze światem i pociągać do odpowiedzialności tych, którzy mają władzę. Dysponujemy narzędziami, które chronią ich prywatność i zdolność do wykonywania ważnej pracy”.

Arabia Saudyjska jest kluczowym sojusznikiem USA na Bliskim Wschodzie.

Prezydent Donald Trump utrzymywał bliskie związki z królestwem pomimo międzynarodowego potępienia po zabójstwie dysydenckiego dziennikarza Jamala Khashoggi w zeszłym roku.

Pan Khashoggi został zamordowany podczas wizyty w konsulacie Arabii Saudyjskiej w Stambule.

zrodlo:bbc.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: