NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szef obrony Chin broni polityki wobec Hongkongu w Sinkiangu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PEKIN (AP) – minister obrony Chin bronił polityki swojego kraju w kontrowersyjnych sprawach Hongkongu i północno-zachodniego terytorium Sinciang w rozmowie telefonicznej ze swoim amerykańskim odpowiednikiem.

Oficjalna agencja informacyjna Xinhua powiedziała, że minister obrony Wei Fenghe poruszył także kwestie Tajwanu i Morza Południowochińskiego we wtorkowej rozmowie z sekretarzem obrony Markiem Esperem.

Podczas gdy Chiny zwykle potwierdzają swoje roszczenia do suwerenności w obu tych obszarach w rozmowach z USA, wzmianka o Hongkongu i Sinkiangu jest bardziej niezwykła.

Pół-autonomiczny Hongkong został zniszczony przez pięć miesięcy antyrządowych protestów, które Pekin oskarża USA i inne siły zagraniczne o zachęcanie.

Tymczasem Chiny spotkały się z krytyką za zatrzymanie ponad miliona członków rodzimych Ujgurów z Xinjiang i członków innych muzułmańskich grup etnicznych w politycznych ośrodkach reedukacyjnych, gdzie zmuszeni są przysięgać lojalność wobec rządzącej partii komunistycznej. Ośrodki są postrzegane przez krytyków jako kluczowa część tego, co nazywają kampanią kulturalnego ludobójstwa.

Chiny początkowo zaprzeczały istnieniu centrów, ale teraz mówią, że ich celem jest dostarczenie miejsc pracy, które pozwolą Uighurom i innym wyjść z ubóstwa i zwalczać ekstremizm religijny.

Nie podano żadnych szczegółów na temat komentarzy Wei na którykolwiek z czterech tematów, chociaż wydał serię ostrych oświadczeń, potwierdzając determinację Chin, aby poprzeć swoje roszczenia terytorialne siłą.

Na dorocznej konferencji bezpieczeństwa w Singapurze w czerwcu Wei ostrzegł, że chińskie wojsko „zdecydowanie podejmie działania” w celu obrony roszczeń Pekinu w sprawie samorządnych Tajwanu i sporów na wodach Morza Południowochińskiego.

Wei nie skierował zagrożenia na Stany Zjednoczone, ale obciążył swój adres krytyką działań Waszyngtonu, w tym poparcia dla Tajwanu i prowadzenia tak zwanej wolności operacji nawigacyjnych na strategicznych drogach wodnych, które Chiny faktycznie twierdzą, że są własne.

Wei powiedział, że Ludowa Armia Wyzwolenia nie „przyniesie ani jednego cala świętej ziemi w kraju”.

Chińska Partia Komunistyczna utrzymuje, że Tajwan jest częścią Chin i stosuje coraz bardziej agresywną retorykę wobec demokratycznej wyspy, która oddzieliła się od kontynentu podczas wojny domowej 70 lat temu.

Na Morzu Południowochińskim Chiny stawiają czoła mniejszym sąsiadom z Azji Południowo-Wschodniej w licznych sporach dotyczących raf, wysp i lagun na niektórych z najbardziej ruchliwych szlaków żeglugowych na świecie.

Zbudował siedem sztucznych wyspiarskich posterunków wyposażonych w lądowiska, radary i stacje rakietowe, które były wielokrotnie krytykowane przez USA jako źródło zwiększonego napięcia na tym obszarze.

Pomimo twardej postawy Wei, Xinhua poinformował, że powiedział Esperowi we wtorek, że chociaż stosunki chińsko-amerykańskie osiągnęły „krytyczny okres”, korzystna dla obu stron współpraca była „jedynym właściwym wyborem”.

„Obie strony powinny… kontynuować postępy w stosunkach wojskowych i wojskowych, aby stały się filarem stabilności w stosunkach dwustronnych” – powiedział Wei.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: