NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
MOTORYZACJA -polskie projekty już nie polskie - TO IDZIE DO PRODUKCJI W NIEMCZECH - ZARAZ PO EPIDEMII
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Personel pokładowy Lufthansy przystąpi do strajku. Szefostwo uważa akcję za nielegalną

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Walka o wyższe płace dla załóg niemieckiej linii lotniczej przybrała radykalny wymiar. Wszystkie samoloty Lufthansy znajdujące się na niemieckich lotniskach mogą zostać uziemione.

Daniel Flohr, przewodniczący związku zawodowego UFO, źródło: Facebook

Protest potrwa dwie doby, rozpocznie się w najbliższy czwartek (7 listopada). Taką zapowiedź przekazał niemieckim mediom przewodniczący związku drużyn pokładowych UFO (Unabhängige Flugbegleiter Organisation, tłum. niezależna organizacja pracowników lotnictwa) – Daniel Flohr. Podczas specjalnej konferencji prasowej winą za zaistniałą sytuację w całości obciążył szefostwo Lufthansy, które jego zdaniem „uporczywie odmawia prowadzenia negocjacji płacowych i warunków zatrudnienia”. Cytuje go m. in. Deutsche Welle. Dodał, że w strajk zamierzają zaangażować się również pracownicy spółek powiązanych z niemieckim narodowym przewoźnikiem – Eurowings, Lufthansa CityLine, Germanwings i SunExpress.

Strona związkowa przedstawiła żądania płacowe obejmujące nie tylko Lufthansę, ale wszystkie przedsiębiorstwa lotnicze przez ten koncern zarządzane i są objęte układem zbiorowym, którego UFO jest sygnatariuszem. W minionym tygodniu związkowcy przeprowadzili referendum strajkowe. Przytłaczająca większość personelu opowiedziała się za strajkiem bezterminowym.

Szefostwo niemieckiego przewoźnika odmawia negocjacji z przedstawicielami UFO, gdyż nie uznaje obecnego kierownictwa tego związku i twierdzi, że nie ma ono tytułu do reprezentowania swoich członków i tym samym do prowadzenia jakichkolwiek wiążących rokowań. Spór toczy się od kilku miesięcy.

Zarząd Lufthansy wykorzystuje fakt, iż w łonie UFO doszło na początku br. do bardzo poważnych przetasowań kadrowych po długotrwałej wewnętrznej batalii. Ta z kolei była wynikiem domniemanych defraudacji i związanych z nią postępowań prokuratorskich. Skutkiem tego były liczne dymisje; w obecnym prezydium związku zasiadają jedynie dwie osoby z dawnego składu tego organu. Nowe wybory do władz UFO zostaną przeprowadzone podczas kongresu tej organizacji dopiero 14 lutego przyszłego roku. Te okoliczności wykorzystywane są jako pretest do uporczywej odmowy dyskusji ze strony zarządu Lufthansy i określania strajku jako nielegalny.

 

Grafika UFO zachęcająca do strajku, źródło: Facebook.

Pomimo wewnętrznych problemów strona społeczna nie ustaje jednak w swojej działalności i wystąpiła kilka miesięcy temu z żądaniem podwyżek dla personelu pokładowego na poziomie 2 proc. Wcześniej taki wzrost wynagrodzeń wywalczyli niemieccy piloci.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: