NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Pro-pekiński prawodawca w Hongkongu dźgnął nożem podczas kampanii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

HONG KONG (AP) – antyrządowy napastnik dźgnął i zranił pro-pekińskiego prawodawcy z Hongkongu, który prowadził kampanię wyborczą w środę, jak podała policja, podczas kolejnej eskalacji przemocy wokół protestów wymagających reform politycznych na pół-autonomicznym terytorium Chin.

W tym 12 sierpnia 2019 r. Zdjęcie, pro-pekiński prawodawca Junius Ho, po lewej, bierze udział w demonstracji pojazdu do walki z zamieszkami wyposażonego w armatę wodną w komendzie policji w Hongkongu. Policja w Hongkongu twierdzi, że zwolennik antyrządowy dźgnął i zranił pro-pekińskiego prawodawcę, który brał udział w wyborach lokalnych. Rząd potępił atak w środę, 6 listopada 2019 r. Przeciwko Ho, nienawiści do protestujących, i powiedział, że policja aresztowała napastnika. (AP Photo / Kin Cheung)

Junius Ho stał się znienawidzoną postacią protestujących za rzekome powiązania z przemocą wobec nich. Po otrzymaniu wstępnej pomocy medycznej Ho powiedział dziennikarzom, że nóż został zablokowany przez klatkę piersiową i pozostawiono mu niewielką ranę o głębokości 2 centymetrów (0,79 cala).

Rząd potępił atak i powiedział, że policja aresztowała napastnika. Ho, dwóch jego asystentów i napastnik zostali ranni, powiedzieli funkcjonariusze szpitala.

Wideo krążące w mediach społecznościowych pokazuje mężczyznę, który daje kwiaty Ho i prosi o pozwolenie na zrobienie z nim zdjęcia. Zamiast tego mężczyzna wyciągnął nóż z torby i dźgnął klatkę piersiową Ho, ale szybko został obezwładniony przez Ho i kilku innych.

Mężczyzna rzucał obelżywymi komentarzami na Ho, nazywając go „ludzką szumowiną”.

Ho jest atakowany przez antyrządowych protestujących od 21 lipca, kiedy uzbrojeni zamaskowani mężczyźni w białych koszulkach brutalnie zaatakowali demonstrantów i pasażerów na stacji metra w północnej części Yuen Long, raniąc 45 osób.

Atak ten oznaczał mroczny zwrot w protestach, które rozpoczęły się na początku czerwca, a demonstranci oskarżyli policję o powolną reakcję, a nawet o zmowę z napastnikami. Później policja powiedziała, że byli w to zaangażowani członkowie gangów triad, oddział przestępczości zorganizowanej. Ho widział, jak tej nocy ściskał dłonie niektórym napastnikom.

Ho, którego okręg wyborczy obejmuje Yuen Long, odmówił zmowy z triadami. Powiedział, że wpadł na mężczyzn po obiedzie i podziękował im za „obronę ich domów”, ale powiedział, że nie wiedział o przemocy aż do później.

Protestujący kilkakrotnie przemknęli przez biuro Ho i sprofanowali groby jego rodziców.

Ho walczył o wybory okręgowe 24 listopada o wybranie 452 radnych, ankieta na niskim szczeblu przeprowadzana co cztery lata, ale uważnie obserwowała w tym roku wskaźnik nastrojów społecznych w czasie przedłużających się protestów, które zaostrzyły pozycje w obu obozach.

Miejsca są obecnie zdominowane przez blok pro-establishmentowy, ale wywołane przemocą obawy mogą zostać przełożone.

Największa w mieście partia pro-establishmentowa wyraziła obawy dotyczące bezpieczeństwa, mówiąc, że w ostatnim miesiącu doszło do 150 przypadków nękania ich kandydatów i zdewastowania ich biur.

Wiele osób widziało obecnie odłożony w Chinach projekt ekstradycji, który wywołał niepokoje jako znak naruszenia przez Pekin wolności sądowych Hongkongu i innych praw zagwarantowanych, gdy była kolonia brytyjska wróciła do Chin w 1997 roku.

Oprócz Ho miały miejsce również ataki na postacie demokracji. Mężczyzna uzbrojony w nóż odgryzł część ucha radnego dystryktu Andrew Chiu po wcześniejszym cięciu dwóch osób w niedzielę wieczorem. Jimmy Sham, przywódca jednej z największych grup pro-demokratycznych w mieście, został zaatakowany w zeszłym miesiącu przez uzbrojonych w młot napastników.

Przywódca Hongkongu, Carrie Lam, podczas wizyty na kontynencie spotkała się w poniedziałek z prezydentem Xi Jinpingiem w Szanghaju, co było postrzegane jako poparcie dla postępowania rządu wobec protestów. Wicepremier Han Zheng powtórzył wsparcie w środę po rozmowach z Lamem w Pekinie.

„Gwałtowne działania radykalnych sił separatystycznych wykroczyły daleko poza sedno prawa i etyki, powiedział Han Zheng. „Najważniejszym zadaniem dla społeczeństwa w Hongkongu jest teraz powstrzymanie przemocy i przywrócenie porządku”.

Ministerstwo spraw zagranicznych odrzuciło niedawno raport, że Pekin planuje zastąpić Lama w przyszłym roku. W oświadczeniu z wtorku wieczorem rządząca partia komunistyczna Chin powiedziała, że „udoskonali” system mianowania i odwoływania przywódcy i najwyższych urzędników Hongkongu, co wskazuje na silniejszą władzę na terytorium. Nie podano żadnych szczegółów.

W środę setki studentów na dwóch uniwersytetach zebrali się na rzecz 22-letniej młodzieży, która walczy o życie w szpitalu po tym, jak podobno spadła z górnego piętra budynku parkingu, gdy policja wystrzeliła gaz łzawiący w starciach we wczesny poniedziałek.

Trwają dochodzenia policyjne w celu ustalenia, co dokładnie wydarzyło się w sprawie, która dodatkowo rozwścieczyła studentów, którzy byli na czele protestów.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: