NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Media: Łukaszenka jest poważnie chory, poleciał do ZEA na leczenie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Aleksander  jest poważnie chory i właśnie wyleciał na leczenie w jednej z prywatnych klinik w Zjednoczonych Emiratach Arabskich –  poinformował znany białoruski  ps. NEXTA na popularnym na kanale w aplikacji , powołując się na anonimowego członka ekipy towarzyszącej prezydentowi.

 udał się prosto z lotniska do prestiżowej kliniki Burjeel w Abu Zabi” – powiedział  z otoczenia Łukaszenki. „Leży w jej skrzydle dla VIP -ów już czwarty dzień”.

Anonimowy rozmówca blogera powiedział, że do Łukaszenki dopuszczani są tylko miejscowi lekarze, a jego diagnoza jest ściśle tajna. Członkowie delegacji w tym czasie nudzą się w hotelu. Służba prasowa prezydenta pozoruje działalność głowy państwa – wysyła gratulacje w imieniu Łukaszenki do różnych osób.

Klinika Burjeel w Abu Zabi jest uważana za jeden z najlepszych na świecie ośrodków i często potajemnie leczą się w niej politycy z krajów poradzieckich.

Informacja o pobycie Łukaszenki w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich została potwierdzona przez inne źródła: kolumna jego samochodów była widziana na parkingu szpitala.

Oczywiście Łukaszenka mógłby się leczyć w  specjalnej klinice w Żdanowiczach, ale według informatorów z jego otoczenia, podobno nie ufa lekarzom i „panicznie boi się zamachu na swoje .

Służba prasowa prezydenta Białorusi zapowiadała wylot Łukaszenki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich 1 listopada. Wiadomo, że pierwszego dnia wizyty szef Białorusi i jego najstarszy syn Wiktor spotkali się z księciem i szejkiem Mohammedem bin Zayedem al-Nahyanem, który zajmuje wysoką pozycję w siłach zbrojnych Emiratów. W kolejnych dniach media nie informowały o oficjalnych spotkaniach Łukaszenki.

 

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: