NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
ALARM!!! Rozsyłać!!!! MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie...
Dlaczego Billa Gatesa nie można aresztować w Szwajcarii ☀Autor Gabi☀
Niemcy szykują się do wielkiej ofensywy. Będą szczepić nawet po 10 mln ludzi tygodniowo ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-) 8.MARCA 2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kraków. Turyści o kamienicy szefa NIK: słychać było odgłosy orgii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_3.jpg

Andrzej Banaś
ZOBACZ GALERIĘ(10 ZDJĘĆ)

Dziewczyny w miniówkach, interwencje policji i krzyki na ulicy – takie zdarzenia opisują sąsiedzi kamienicy Mariana Banasia, w której prowadził „hotel na godziny”. Turyści, korzystający z usług pensjonatu, są podobnego zdania.

Rezydencja „Klatt” mieści się ul. Krasickiego 24. Jednak dzisiaj już nie tak łatwo ją znaleźć. Neon nad drzwiami wejściowymi – jeszcze do niedawna krwiście czerwony – zasłonięty jest teraz czarną folią, reklama poniżej pospiesznie zerwana. Okna są pozamykane, rolety zasłonięte. Na domofonie został tylko napis „recepcja”.

Część sąsiadów wiedziała

Mieszkańcy ul. Krasickiego twierdzą, że byli świadkami podejrzanych sytuacji. – Moja córka mieszka niedaleko i mówiła, że raz jakaś dziewczyna krzyczała w nocy na ulicy, żeby jej dowód oddali – mówi mieszkaniec osiedla przy ul. Krasickiego (chce pozostać anonimowy). – A właściciel cały w złocie chodzi, ale teraz już się tak często tutaj nie pokazuje.

– Pracuję tutaj 18 lat i zdarzało mi się widzieć czasem podjeżdżające nocą wozy policyjne pod hotel – twierdzi pracownik sklepu Iglotech, mieszczącego się obok kamienicy. – Raz było widać ludzi biegających w samych ręcznikach po ulicy. Typowe prostytutki się tu nie kręcą, raczej coś na zasadzie szefa z sekretarką – dodaje.

Ale zdania są podzielone. Są i tacy, którzy uważają, że „telewizja zrobiła aferę z niczego”. – Nic się tu nie działo, a mieszkam w tym bloku od urodzenia – komentuje pani Teresa z budynku naprzeciwko kamienicy. – Jest cicho, spokojnie, nigdy nie widziałam tu policji – dodaje, a sąsiadka obok przytakuje.

Turyści zniesmaczeni

O kamienicy Mariana Banasia, szefa Najwyższej Izby Kontroli, usłyszała cała Polska za sprawą reportażu w „Superwizjerze”. Mężczyzna, któremu szef NIK wynajął kamienicę, miał w niej prowadzić hotel na godziny, chociaż niektórzy wprost nazywają go burdelem. Takie opinie od turystów, którzy mieszkali w „hotelu”, można znaleźć w internecie.

– Obsługa hotelu bardzo niemiła, kiedy wchodzi się do środka wydobywa się przykry zapach, żadnej nocy nie da się tam spokojnie przespać, ponieważ z innych pokoi dochodzą odgłosy orgii, nie polecam pobytu z dziećmi. Ten budynek nie zasługuje na miano „rezydencja” a jedynie „b***del” – pisze na forum Natalia Sykuła.

– Pokoje w sposób oczywisty ukazują swoje przeznaczenie. Cyrk na kółkach, aby nie wyrazić się niegrzecznie, używając słowa na literę „b”, kończącego się na „del”. W sam raz dla osób, które pragną potajemnych schadzek lub szukają miejsca uciech – uważa użytkownik o pseudonimie „S.”, który komentarz napisał rok temu.

Niedługo przed wybuchem afery, bo dwa miesiące temu, na forum pojawiła się też taka opinia: – Coś dla chętnych na szybkie numerki – pisze krótko Tomasz Sz.

W internecie nie brakuje jednak opinii, w których goście chwalą rezydencję i swój pobyt w niej oceniają wysoko.

Drugi interes

Rezydencją zarządza niejaki „Paolo”, jeden z braci K., o których wiadaomo, że są członkami mafii sutenerskiej. Prócz Rezydencji Klatt, „Paolo” prowadzi też pokoje gościnne przy pobliskiej ulicy Spiska. Mieszkańcy utrzymują, że przeznaczenie budynku jest takie samo, jak kamienicy przy Krasickiego – to zwykły dom schadzek.

Marian Banaś, właściciel kamienicy, twierdzi, że nic nie wiedział o „hotelu na godziny”, który w jego budynku prowadzi gangster. Dodatkowo klienci pensjonatu mieli nie dostawać paragonu po zapłacie za wynajem pokoju. Prezes NIK utrzymuje też, że sprzedał kamienicę, chociaż w księgach wieczystych wciąż figuruje jako właściciel. Sprawą zajęła się prokuratura, a opozycja żąda dymisji prezesa NIK-u. Marian Banaś przebywa od wczoraj na bezpłatnym urlopie.

gazetakrakowska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: