NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
MOTORYZACJA -polskie projekty już nie polskie - TO IDZIE DO PRODUKCJI W NIEMCZECH - ZARAZ PO EPIDEMII
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Senat jest dziś bardziej stronniczy niż wtedy, gdy Clinton stanął przed sądem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASHINGTON (AP) – Senat od dawna jest miejscem fałszywej łagodności, gdzie „mój dobry przyjaciel” może być eufemizmem przeciwnym.

Teraz, gdy Senat przygotowuje się do rozważenia procesu impeachmentu, kwaśna polityka plemienna w epoce Donalda Trumpa zdejmuje z siebie okleinę komunii z komnaty, która przeżyła już długi zjazd.

Partycypacja, która była rangą podczas impeachmentu prezydenta Billa Clintona, wydaje się prawie osobliwa 21 lat później, w czasach spadku uprzejmości i ograniczonej współpracy, z kilkoma osiągnięciami ustawodawczymi do pokazania w trzy i półdniowym tygodniu pracy Senatu.

„Myślę, że impeachment nieuchronnie pogarsza sytuację po obu stronach – iw kraju” – powiedział senator Rob Portman z R-Ohio. „Mam na myśli, że, jak wiecie, w naszym kraju jest bardzo dzielący czas, a to jeszcze gorzej. Wracam do domu i ludzi – to jak koszule i skórki. ”

Do republikańskiego Mitcha McConnella, lidera większości w Senacie, i demokratę Chucka Schumera, lidera mniejszości – dwóch mężczyzn, którzy nie wykazują wielkiego wzajemnego podziwu – próbuje dojść do porozumienia, które reguluje postępowanie i jakoś nie umniejsza instytucji.

W przeciwnym razie nie byłoby ram dla długości procesu, zasad dotyczących świadków ani ruchów jak wczesny wniosek o oddalenie zarzutów. Jeśli proces Clintona jest planem działania, sześciodniowy tydzień roboczy bez telefonów komórkowych w komnacie może stać się mechanizmem egzekwowania prawa, aby utrzymać przebieg postępowania.

Ale ponieważ Senat został w dużej mierze zredukowany do przenośnika taśmowego dla nominowanych przez Trumpa przedstawicieli sądów i agencji, impeachment daje instytucjom senackim możliwość odwołania się do wyższego celu. Istnieje wiele powodów do sceptycyzmu.

„Oczywiście będzie to wyzwanie”, powiedział senator John Cornyn z R-Texas.

Izba bada naciski Trumpa na Ukrainę w celu przeprowadzenia dochodzenia w sprawie Demokratów, co wiązało się z dyplomacją wsteczną prowadzoną przez jego osobistego prawnika, Rudy’ego Giulianiego. Rozprawy publiczne mają się rozpocząć w tym miesiącu, a głosowanie nad artykułami dotyczącymi impeachmentu będzie możliwe do końca roku.

Gdyby Izba głosowała za oskarżeniem Trumpa, do Senatu należałoby przeprowadzenie procesu, w którym wsparcie dwóch trzecich senatorów byłoby konieczne, aby skazać prezydenta i usunąć go z urzędu.

Podczas procesu Clintona w izbie wciąż było wielu starszych, uznanych prawodawców, którzy posiadali znaczną władzę i kołysali się z większą liczbą młodszych kolegów. Kiedy proces dotarł do Senatu w styczniu 1999 r., Poczucie wyczerpania wywołane skandalem Moniki Lewinsky przeniknęło górną część ciała, a także wspólne pragnienie ochrony reputacji izby.

Początkowa fala kłótni, choć ustąpiła miejsca porozumieniu określającemu czas dla kierowników impeachmentu Domu i zespołu obrony Clintona. Ale umowa ta została zawarta dopiero po zamkniętym drzwiach całego Senatu, które odbyły się w historycznej Izbie Starego Senatu.

Najwyżsi liderzy Senatu w 1999 r., Trent Lott, R-Miss. I Tom Daschle, DS.D., mieli lepsze relacje niż McConnell i Schumer. I szanowani, potężni weterani Senatu, tacy jak Robert Byrd, DW.Va., Edward Kennedy, D-Mass. I Phil Gramm, R-Teksas, wywarli duży wpływ.

„Oboje zrozumieliśmy, jak niezwykle ważne jest wzniesienie się ponad te różnice, aby przeprowadzić proces, który wzbudzi zaufanie opinii publicznej i przetrwa nieskomplikowaną analizę historii” – napisali niedawno Daschle i Lott w eseju Washington Post.

Niektórzy długoletni obserwatorzy twierdzą, że Senat może ponownie powstać z okazji, gdy senatorowie podejmą się ogromnej odpowiedzialności jurorów ds. Impeachmentu.

„Nie mówię, że wszyscy parkują swoje partyzanckie podejście przy drzwiach, ponieważ tego nie robią, ale istnieje inny sposób, w jaki Senat zachowuje się w takim czasie” – powiedział David Hoppe, który był szefem sztabu Lott podczas Proces Clintona. „To będzie bardzo silny moment”.

Jeśli dojdzie do procesu, nieuchronnie pojawi się presja ze strony instytucjonalnych senatorów, takich jak Lamar Alexander, R-Tenn. I Chris Coons, D-Del., Aby nie zboczyli z drogi. A dla Demokratów istnieje dodatkowa presja grupy demokratycznych senatorów ubiegających się o prezydenta, którzy będą chcieli wrócić do kampanii w Iowa i New Hampshire.

„Będziemy mieli proces i wszyscy wiemy, że zrobimy to szybko. Nie rozpaczam, że wymyślili dobry proces – powiedział senator Tim Kaine z D-Va. „Nie zakładam, że to nie będzie dobry proces”.

Mimo to jest dużo złej krwi, którą trudno zignorować. Żądło buntowniczego potwierdzenia Bretta Kavanaugha przed Sądem Najwyższym, dwie partyzanckie rundy zmian zasad i niekończące się bębny kontrowersji z udziałem Trumpa miały swoje żniwo.

„Niektóre rzeczy, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku lat, są tak ostrożne i posiniaczone, że brakuje nam poziomu empatii i komunikacji” – powiedział senator Dick Durbin z D-Ill. semestr podczas procesu Clintona.

Senator Patty Murray, D-Wash., Jeden z 15 senatorów pozostałych po procesie Clintona, powiedział, że nie można przewidzieć, jak Senat poradzi sobie z oskarżeniem Trumpa.

„Dopóki nie pojawi się przed twarzą, trudno jest ocenić” – powiedział Murray.

„Mam nadzieję, że wszyscy zdają sobie sprawę, że chodzi o historię, przyszłość i precedensy” – powiedziała. „Myślę, że chodzi o tę sprawę, jeśli i kiedy zostanie nam przekazana”.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: