NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Xi spotyka Lama w „wotum zaufania” wobec protestów w Hongkongu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

HONG KONG (AP) – niespodziewane spotkanie prezydenta Chin Xi Jinpinga z przywódcą Hongkongu Carrie Lam było „wotum zaufania” w odniesieniu do zdolności jej rządu do stawiania czoła pięciomiesięcznym protestom antyrządowym, które wstrząsnęły częściowo autonomicznym terytorium Chin, senior urzędnik powiedział we wtorek.

Xi spotkał Lama na marginesie wydarzenia handlowego w Szanghaju w poniedziałek wieczorem wśród sygnałów od chińskiego rządu centralnego, że może zacieśnić kontrolę nad Hongkongiem, aby stłumić niepokoje, które czasami kwestionowały chińskie rządy.

Zapytany, czy spotkanie odzwierciedla zaniepokojenie Xi związane z reakcją Lama na niepokoje, główny sekretarz Hongkongu Matthew Cheung powiedział: „Odwrotność jest prawdą”.

„Sam fakt, że jest tak zajęty, że znalazł czas na spotkanie, naprawdę jest wotum zaufania do nas samych” i podkreślił wagę, jaką Pekin przywiązuje do Hongkongu, powiedział Cheung na konferencji prasowej.

Xi „ma wysoki stopień zaufania do dyrektora naczelnego, a także z pewnością do pracy obecnego rządu i zespołu politycznego, więc wszystko to jest dla nas bardzo uspokajające” – dodał.

Pro-demokracyjna prawodawca Claudia Mo ostrzegła przed twardszym stanowiskiem Pekinu.

„Uświadomili sobie, że sprawy w Hongkongu osiągnęły punkt bez powrotu i nie ma innego wyjścia, jak tylko zachować zgodę dla Carrie Lam z nadzieją, że wszystko umrze”, powiedział Mo Associated Press. „Wiadomość dla mieszkańców Hongkongu jest taka, że jesteśmy z nią, ona ma nasze poparcie i lepiej uważaj”.

Oficjalna chińska agencja informacyjna Xinhua poinformowała, że Xi wyraził „wysoki stopień zaufania” swojego rządu do Lama, aby ustabilizować sytuację po tym, jak poinformowała go o kryzysie.

Ale Xi „zażądał również nieustępliwych wysiłków, aby zatrzymać i ukarać akty przemocy zgodnie z prawem”, ponieważ przywrócenie porządku było najwyższym priorytetem dla Hongkongu, powiedział Xinhua. Wezwał także do większego dialogu i wysiłków na rzecz poprawy warunków życia ludzi w jednym z najdroższych miast na świecie.

Chińska Partia Komunistyczna wskazała w zeszłym tygodniu, że może spróbować znaleźć sposób na uchwalenie przepisów anty-wywrotowych w Hongkongu, po uprzednim odłożeniu takich środków z powodu sprzeciwu publicznego.

Protesty rozpoczęły się w czerwcu przeciwko ustawie o ekstradycji, która zezwalałaby na wysyłanie podejrzanych na procesy w Chinach kontynentalnych, które wielu postrzegało jako naruszające wolności sądowe w Hongkongu i inne prawa, które były zagwarantowane, gdy była kolonia brytyjska powróci do Chin w 1997 roku.

Lam porzucił ustawę trzy miesiące po protestach, ale ruch do tego czasu przerodził się w wezwania do większej demokracji i rozliczalności policji i stał się największym wyzwaniem dla Xi, odkąd doszedł do władzy w 2012 roku. Lam powołał się na nadzwyczajne uprawnienia, aby zakazać używania nakrycia twarzy na wiecach, wywołując dalszy gniew.

Według lokalnych mediów setki uczniów wyzywająco nosiły maski, w tym maskę Guya Fawkesa, która jest symbolem protestu na całym świecie, we wtorek w szkołach z okazji rocznicy wprowadzenia zakazu. W Internecie pojawiły się wezwania protestujących do noszenia masek Guy Fawkes na wieczornych spotkaniach.

Protesty w ostatnich tygodniach były naznaczone przemocą, ponieważ zapaleni antyrządowi demonstranci podpalali i niszczeli obiekty w starciach z policją, która używała gazu łzawiącego, oraz gdy doszło do bójki między demonstrantami a pro-chińskimi aktywistami.

Ponad 3000 osób zostało aresztowanych od czerwca, a podczas krwawej incydentu, dzierżący nóż mężczyzna, który uważany jest za kibica Pekinu, rozciął dwie osoby po kłótni i odgryzł część ucha polityka przed centrum handlowym. Policja powiedziała, że aresztowali napastnika, a także dwóch mężczyzn, którzy go zaatakowali.

W sobotę motłoch uderzył nieprzytomnego kibica Pekinu i rozebrał go do naga w scenie uchwyconej przez lokalne media.

Cheung powiedział, że rząd planuje przeprowadzić drugi dialog społeczności po wyborach okręgowych 24 listopada. Lam odbyła swoje pierwsze spotkanie w ratuszu 26 września, podczas którego została skrytykowana przez gniewnych mieszkańców.

Cheung powiedział, że urzędnicy kontynuowali również prywatne rozmowy z niewielkimi grupami ludzi, aby znaleźć wyjście z kryzysu, co pomogło pchnąć miasto w recesję po raz pierwszy od dekady, gdy zmaga się z wpływem wojny handlowej USA-Chiny.

__

Powiązany badacz prasowy Shanshan Wang w Pekinie przyczynił się do powstania tego raportu.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: