NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Robert Brzoza: Padła część systemu FED ☀Autor Gabi☀
Dostał pismo z ING. Chcą wiedzieć, skąd ma pieniądze.  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Nigeryjscy strażacy walczą z ogromnymi płomieniami na targu w Lagos

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

LAGOS, Nigeria (AP) – Strażacy z Nigerii walczyli z dwoma pożarami, które wybuchły niemal jednocześnie we wtorek na ruchliwym rynku w centrum Lagos, największego miasta i centrum handlowego w kraju.

Dym unosi się z pożaru w centrum Lagos w Nigerii we wtorek, 5 listopada 2019 r. Strażacy z Nigerii próbują ugasić pożar na rynku Balogun w centralnym Lagos. Gęsty czarny dym i płomienie strzelają z pięciopiętrowych budynków otaczających rynek, gdy wozy strażackie próbują uzyskać dostęp do ognia. (AP Photo / Sunday Alamba)

Targ Balogun, gdzie wybuchły pożary, jest jednym z największych rynków tekstylnych w Nigerii.

„Podzieliliśmy nasz zespół na dwie części, aby zwalczać oba pożary”, powiedział Ganiyu Olayiwola, szef Federalnej Straży Pożarnej w Lagos. Oba pożary nie wydają się być powiązane, dodał, dodając, że nie było od razu jasne, czy są jakieś ofiary.

Gęsty czarny dym i płomienie strzelały z pięciopiętrowych budynków otaczających rynek, gdy wozy strażackie próbowały uzyskać dostęp do ognia. Mieszkańcy wyrzucali z budynków to, co mogli, a niektórzy ludzie na dachach używali małych wiader z wodą, aby powstrzymać pożar.

Pożar zaczął się rano i stał się wielkim blaskiem do południa. Strażacy próbowali powstrzymać rozprzestrzenianie się ognia.

Rynek Balogun rozciąga się na wiele bloków na wyspie Lagos. Jest znany jako jedno z najlepszych miejsc w Lagos do kupowania kolorowych nigeryjskich tkanin, odzieży i obuwia.

Pożary i inne katastrofy są częste na wyspie Lagos, na której znajduje się targ Balogun. W marcu co najmniej 20 osób, w większości uczniów, zmarło w wyniku zawalenia się trzypiętrowego budynku mieszczącego szkołę, mieszkania i sklepy.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: